2 квітня о 16.00 в 381 аудиторії відбулись урочистості до дня випуску магістрів факультету економіки та управління зі спеціальності «Фінанси і кредит». Випускники отримали свої довгоочікувані дипломи і попрощалися зі своїм університетом. Найкращі друзі, прекрасні викладачі, позитивні емоції – пам'ять про університетські роки.

На початку концерту випускникам було вручено дипломи про вищу освіту. Троє отримали дипломи з відзнакою. Також відмінники були нагороджені пам'ятними подарунками – дисками із фільмом про факультет економіки та управління. Привітали магістрів декан факультету економіки та управління Корольков В.В., директор економіко-гуманітарного інституту Гудзь П.В. та завідуюча кафедри «Фінанси і кредит» Ж.К.Нестеренко.

Концертну програму відкрила студентка ФЕУ, молода запорізька співачка Ірина Шайтанова із композицією «Ніжно», якою подарувала всім присутнім у залі ціле море любові. Запальним піснями порадували сестри Лищенко – Ганна та Валерія – учасниці Всеукраїнського конкурсу ім. Марини Брацило «Хортицькі дзвони» та Тимофій Лагутін із власними піснями «Зими» та «Персональне небо». А Юлія Косенко подарувала глядачам східний танець. Також виступила команда КВН факультету економіки та управління.

Ведучі вечора – Богдан Дзюба та Ірина Сажинська – теж привітали магістрів із отриманням дипломів та побажали їм всього найкращого і найсвітлішого на життєвому шляху.

Вітаємо!!!

Ірина Сажинська