Суботник за будь-якої погоди

11 квітня 2013 року незважаючи на погоду відбувся суботник на острові Хортиця, де прийняли участь і наші студенти. Від нашого університету були направлені автобусом 15 осіб. Суботник відбувся за ініціативи та організації Молодіжної ради при Запорізькій обласні раді профспілок під керівництвом голови ради Андрія Іванченка.

Нашою задачею було прибрати сміття вздовж річки Дніпро, тож приїхавши ми не довго думали, а одразу дружно поринули у роботу.

Хочеться сказати, що сміття було доволі не багато, що не може не тішити, а значить запоріжці мають відчуття поваги до свого рідного краю та його історії. Найсмішнішими та незвичними знахідками, які вдалось нам відшукати, були і чоботи, і чоловічі плавки і безліч кухонних приборів…

До речі, те, як ми прибирали ви могли побачити на телеканалі ТМТ!

Після прибирання нам влаштували екскурсію по Запорізькій Січі. Ми відвідали церву, і побачили безліч цікавих місць острова. Ми мали величезну нагоду поринути в частинку історії… і в цьому допоміг нам екскурсовод.

Після гарного прибирання та екскурсії нам влаштували загальний стіл, де ми перекусили та мали змогу з усіма поспілкуватися.

Загалом час був проведений і з користю для довкілля, і з користю для нас, адже ми не просто допомогли, а й дізнались немало цінної інформації, побачили багато цікавого та нового для себе, познайомились з новими людьми. А з приходом весни – це ще й радість для душі… а душі завжди затишно там, де чиста природа і свіже повітря… не зважаючи на погоду! =)

Валерія Мозгова, Юлія Кашуба
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ