Нещодавно, 28.03.19, у спортивному комплексі ЗНТУ відлунав веселий галас студентського спортивного вечора. У естафетах та конкурсах змагалися команди чотирьох інститутів нашого вишу — ФТІ, МІ, ЕГІ та ІІР. Спортивна програма прикрашалася показовими виступами славетної збірної нашого вишу зі спортивної аеробіки. Від учасників команд вимагалися не лише спритність, швидкість або сила, а й кмітливість та вміння розумітися з товаришами по команді. В результаті, після проведення одинадцятьох конкурсів та естафет найкращою визнана команда інституту інформатики та радіоелектроніки, яка й отримала кубок переможця, але солодкі призи від студентського профкому — прекрасні торти — отримали всі команди! Це був прекрасний вечір, друзі! Долучайтеся до спортивного життя «машинки»!
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-001.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-002.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-003.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-004.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-005.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-006.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-007.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-008.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-009.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-010.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-011.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-012.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-013.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-014.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-015.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-016.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-017.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-018.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-019.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-020.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-021.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-022.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-023.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-024.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-025.jpg)
![Збільшити зображення](/images/news/20190329/img-026.jpg)