Кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту

На відео – студентка УФКС-319 Гонтар Юлія – Срібний призер чемпіонату України серед студентів, бронзовий призер Міжнародного турніру на кубок генерала Петрова, займається в збірній НУ "Запорізька політехніка" за спеціалізацією гирьовий спорт.

Гарні традиції не варто змінювати незважаючи ні на що, навіть на карантин. Традиційна «Руханка» з нагоди Всесвітнього дня Здоров'я відбулася 07.04.2020 в режимі конференції Zoom рівно о 10.00. «Руханку» за вже сталою традицією провела старший викладач кафедри Фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту, МС України Світлана Кокарева зі студентами НУ «Запорізька політехніка».

Викладачі та спортсмени НУ «Запорізька політехніка» приєдналися до Всесвітньої акції МОК і ООН #WhiteCard (Біла картка) заради спокою в усьому світі! Акцію присвячено Міжнародному дню спорту на благо розвитку та миру, що був започаткований 6 квітня 2013 року Організацією Об'єднаних Націй разом з Міжнародним Олімпійським Комітетом.

Кафедра фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту (ФКОНВС) пропонує студентам І-ІІ курсу одержати індивідуальні завдання (реферати та інш.) зі своєї спортивної дисципліни або за видом занять (спец.мед.групи, тощо). У обставинах, що склалися, виконання цих завдань є обов’язковою складовою для одержання заліку. Теми завдань будуть оприлюднені на каналі https://t.me/kafedra_sport

E-mail кафедри: kafedra_sport@zp.edu.ua

З 19 по 20 лютого 2020 р. у спорткомплексі НУ «Запорізька політехніка» проходила традиційна спартакіада «За бадьорість та здоров'я» серед викладачів та співробітників. Змагання проводились з 5 видів спорту. Всі учасники спартакіади отримали солодкі призи від профспілки викладачів та співробітників університету, а призери і переможці змагань – подарункові сертифікати.

У загальнокомандному заліку III місце виборола команда ФТІ, II місце – команда ІУП, I місце – команда ЕГІ!

19-20 лютого відбудеться
Спартакіада НУ «Запорізька політехніка»
серед викладачів та співробітників
«За бадьорість і здоров'я» 2020

А розпочнеться свято спорту ще 17 лютого зі змагань з кульової стрільби. Детальна програма змагань >>

У Запоріжжі 14 грудня завершився Фінал Кубку України зі спортивної аеробіки 2019 і Кубок федерації серед дітей та кадетів.

Спортсмени Запорізької області стали абсолютними переможцями Кубку України 2019 року!

Вітаємо головного тренера збірної Світлану Атаманюк, спортсменів, тренерів, з перемогою, а НУ «Запорізька політехніка» – з чудовою організацією і чудовою святковою атмосферою змагань!

20 листопада у спорткомплексі Запорізького медичного університету відбулись змагання з волейболу в залік III міжвузівського конкурсу «Битва Університетів». В спортивному етапі конкурсу перемогу другий рік поспіль отримали студенти НУ «Запорізька політехніка».

Вітання студентській збірній з волейболу і тренеру ст. викладачу кафедри ФКОНВС Луценко Сергію Георгійовичу!

Наші спортсмени брали участь у Кубку Слобожанщини - 2019. Результати їх виступів за категоріями:

Команда НУ Запорізька політехніка (дорослі) - 1 місце фанк, тренер - Шеховцова К.В.

Команда НУ Запорізька політехніка (юніори):

• 1 місце фанк
  • 1 місце денс
  • 1 місце степ
  • 3 місце інд.жен. юніорка
  • 2 місце кадети інд.чол.
  • 2 місце пара кадети

Тренер Подопригора О. І.

• 2 місце фанк діти
  • 3 місце фанк діти міні
  • 3 місце денс діти міні

Тренер Плющ К. І.

Вітаємо тренерів та їх вихованців!

20.09.19 на стадіоні «Локомотив» відбулося спортивне свято, присвячене Міжнародному Дню студентського спорту і Дню працівників фізичної культури та спорту України. Кращі студенти і викладачі міста, серед яких студенти та викладачі НУ «Запорізька Політехніка», були відзначені грамотами і подяками. Після звершення офіційної частини заходу старші викладачі кафедри ФКОНВС НУ «Запорізька Політехніка» МСМК Шеховцова К.В. і МС Кокарева С.М. провели флешмоб з учасниками свята.

Сторінки