Викладачі нашої кафедри прийняли участь у XIІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні проблеми та перспективи розвитку фізичного виховання здоров'я і професійної підготовки майбутніх фахівців з фізичного виховання та спорту», яка відбулася 18-19 березня 2021 року у режимі online. У роботі конференції взяли участь науковці з ЗВО міст Мінськ, Гомель, Пінськ (Білорусь), Kielce, Щецин (Польща), Київ та Запоріжжя (Україна).

Дякуємо організаторам конференції – Факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова у особі Тимошенка О.В. (декан факультету фізичного виховання, спорту і здоров'я, доктор педагогічних наук, професор), Сущенко Л.П., (професор, доктор педагогічних наук, завідувач кафедри фізичної реабілітації Інституту фізичного виховання та спорту Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова), Путрова С.Ю. (доктор філософських наук, професор кафедри фізичної реабілітації НПУ імені М.П. Драгоманова) та кандидата педагогічних наук, доцента кафедри педагогіки Омельченко Л.М. за запрошення до участі у конференції та плідне співробітництво.