Ви є тут

Головна

У спорткомплексі ЗНТУ 13-14.02.2019 р. за підтримки профспілки ЗНТУ було проведено традиційну Спартакіаду ЗНТУ «За бадьорість і здоров'я» серед викладачів і співробітників. У змаганнях приймали участь п'ять інститутів університету за програмою з п'яти видів спорту. 30 призерів Спартакіади в особистому заліку були нагороджені пам'ятними призами.

Результати змагань >>

У змаганнях з кульової стрільби третє місце у машинобудівного інституту, друге – у фізико-технічного, перше — у економіко-гуманітарного інституту. За найвлучнішу стрільбу пам'ятними призами нагороджено завідувача лабораторією кафедри КМХТ Петрашова Олександра і старшого викладача цієї кафедри Повзло Валентину.

У змаганнях з «Дартс» третє командне місце у інституту управління та права, друге – у інституту інформатики та радіоелектроніки, перше — у економіко-гуманітарного інституту. За найвлучніше метання нагороджено серед чоловіків старшого викладача кафедри ФКОНВС Черненка Андрія, серед жінок ведучого спеціаліста факультету КНТ Трубичину Діану.

Змагання з настільного тенісу завершилися також командною перемогою економіко-гуманітарного інституту. друге – у інституту управління та права, у інституту інформатики та радіоелектроніки — третє місце. Найкращі гравці в особистому заліку: старший викладач кафедри ФКОНВС Мотуз Сергій і викладач цієї ж кафедри Жержерунов Андрій, а доцент кафедри УФКС Чередниченко Інна стала переможцем серед жінок.

Шахи. III місце – інститут інформатики та радіоелектроніки, II місце – інститут управління та права, I місце – фізико-технічного. Найкращі гравці в особистому заліку: доцент кафедри соціальної роботи Коваль Владислав, доцент кафедри МЕВ Мелещенко Анатолій, доцент, декан факультету КНТ Касьян Микола, старший викладач кафедри ФКОНВС Ремешевський Олександр, старший лаборант кафедри ОТЗВ Аверченко Ірина.

Команда економіко-гуманітарного інституту також виявилася найкращою у змаганнях з волейболу, на другому місці команда інституту управління та права, на третьому – команда фізико-технічного інституту.

У загальнокомандному заліку Спартакіади:

I м. – ЕГІ
II м. – ІУП
III м. – ФТІ

Вітаємо переможців та – до нових зустрічей на спортивних майданчиках «Машинки»!

Спортивний клуб ЗНТУ