Спортивний майданчик — такий собі незмінний атрибут кожної багатоповерхівки. Що на тих майданчиках тільки не відбувається; тут вам і спортивні вправи й дворові змагання і душевні посиденьки зі співом під гітару. Вам не здається, що усе перелічене мною, сильно нагадує життя середньостатистичного студента? А де живуть студенти? — Правильно, у гуртожитках. Та на жаль біля гуртожитків ЗНТУ досі не було жодного такого майданчика. На щастя, зараз все вже набагато краще, адже, спочатку у гуртожитку №2 було відкрито спортивний майданчик, а слідом за ним, 29 листопада аналогічний майданчик було урочисто відкрито у гуртожитку №4. Це стало можливим завдяки роботі депутата обласної ради, ректора ЗНТУ Сергія Борисовича Бєлікова.

На жаль, погода 29 листопада видалась вкрай неприємною: дощ, що лив на протязі всього дня, перетворювався на лід під ногами. Тому червона стрічка була якнайшвидше перерізана й на цьому урочиста частина закінчилась, а гості попрямували до спортивної зали. Святкування розпочала співачка із піснею «Supermassive Black Hole» групи «Muse». Після цього ведучий повідомив, що на заході присутні: депутат обласної ради, ректор ЗНТУ С.Б. Бєліков; проректори ЗНТУ: В.В. Наумик, С.Т. Яримбаш, М.В. Чечель; голова профкому студентів А.В. Іванченко та директор студмістечка В.М. Дубина.

— В общежитии должно быть так, чтобы у студента иногда было желание ходить на пары и всегда возвращаться домой! — Такими словами Сергій Борисович Беліков підсумував свою промову, у ході якої відмітив чудовий стан гуртожитку та в особливості спортивної зали, згадавши як усе це виглядало багато років тому. Також виступали: голова профкому студентів Андрій Іванченко та директор студмістечка Вадим Дубина. У ході виступів було відмічено високий рівень організації свята та роботу нового голови студентської ради гуртожитку Андрія Чернявського.

Після виступів, поважні гості видалились, а свято тривало. Перед глядачами виступили танцівниці, було нагороджено переможців у номінаціях за найкращу жіночу й чоловічу кімнати. Ними стали відповідно 523 та 512 кімнати. Ну і на завершення було проведено змагання серед спортсменів гуртожитку на найбільшу кількість підтягувань та віджимання від брусів. Переможцем у підтягуваннях став Теслицький Юрій із результатом у 21 раз. Перше місце у вправі на брусах розділили між собою Теслицький Юрій та Собко Євген — обидва віджались по 40 разів. Усі переможці отримали грамоти і подарунки від профкому студентів ЗНТУ — безкоштовні абонементи до спортивної зали гуртожитку і безкоштовний інтернет строком на один місяць.

Приємно, що з часом життя у гуртожитках стає все краще й краще, ліпшають умови, з'являються нові можливості для проведення вільного часу та дозвілля. Сподіваємось, що новенькі майданчики стануть чудовим доповненням цих покращень!

Євген Тхор, Прес-служба профкому студентів ЗНТУ