При підтримці ректора та профспілки ЗНТУ 5-6 березня у спорткомплексі університету відбулася Спартакіада «За бадьорість та здоров'я» серед викладачів і співробітників. У змаганнях приймали участь збірні команди 5 інститутів ЗНТУ. До програми змагань було включено 5 видів спорту. Призерами Спартакіади за видами спорту стали:
волейбол – I місце – ЕГІ, IІ місце – ІУП, IІІ місце – ФТІ;
кульова стрільба – I місце – ЕГІ, IІ місце – ФТІ, IIІ місце – ІІР;
настільний теніс – I місце – ЕГІ, IІ місце – ІУП, IІІ місце – ІІР.
В особистому заліку найкращий гравець 1 ракетки – старший викладач кафедри ФКОНВС Мотуз С.О., 2 ракетки – викладач цієї ж кафедри Жержерунов А.О., жіночої ракетки – старший викладач кафедри УФКС Чередниченко І.А.
Дартс: I місце – ЕГІ, II місце – ІУП, III місце – ФТІ. В особистому заліку найкращі результати в метанні показали: серед чоловіків – старший викладач кафедри ОПіНС Писарський А.О, серед жінок – зав. кафедри ФКОНВС, доцент Атаманюк С.І.
Шахи – I місце – ІІР, II місце – ЕГІ, III місце – ФТІ. В особистому заліку найкращими гравцями визнані: на 1 дошці – доцент кафедри міжнародних економічних відносин Мелащенко А.І., на 2 дошці – декан факультету КНТ доцент Касьян М.М., жіноча дошка – доцент кафедри фізичного матеріалознавства Ткач Д.В.
Загальнокомандний залік: I місце – ЕГІ, II місце – ІІР, III місце – ФТІ.
За участь у змаганнях всі команди були нагороджені призами, а призери в командному та особистому заліку – пам'ятними сувенірами.
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-001-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-002-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-003-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-004-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-005-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-006-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-007-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-008-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-009-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-010-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-011-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-012-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-013-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-014-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-015-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-016-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-017-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-018-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-019-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-020-small.jpg)
![Збільшити зображення](/sites/default/files/konf/news-20180323-img-021-small.jpg)