Згідно плану спортивно-масових заходів спортивного клубу ЗНТУ та за підтримки ректора університету і профспілкового комітету 22.03-23.03.2017р. у спортивному комплексі ЗНТУ відбулась Спартакіада серед викладачів та співробітників «За бадьорість і здоров'я».

Програма змагань спартакіади складалась з 4-х видів спорту: волейбол, настільний теніс, шахи та стрільба кульова. Арбітраж змагань здійснювали викладачі кафедри ФКОНВС.

У змаганнях взяли участь команди 8 факультетів та інституту управління і права.

У змаганнях з волейболу призерами та переможцями стали команди:

І місце – факультет економіки управління

ІІ місце – інститут управління і права

ІII місце – електротехнічний факультет

У змаганнях з настільного тенісу бронзові винагороди виборола збірна факультету радіотехніки та телекомунікацій. Срібні нагороди у факультету комп'ютерних наук та технологій.

Переможці змагань з настільного тенісу – збірна факультету економіки та управління.

В особистому заліку кращим гравцем І ракетки визнано старшого викладача кафедри ФКОНВС С.О.Мотуза. Кращим серед гравців ІІ ракетки став викладач кафедри ФКОНВС Ю.І.Дудник.

Найкращим гравцем жіночої ракетки визнано старшого викладача кафедри УФКС І.А.Чередниченко. У номінації «За волю до перемоги» відзначено доцента гуманітарного факультету О.М.Повзло.

У змаганнях з шахів ІІІ місце посіла збірна команда інституту управління і права. На ІІ місці – збірна гуманітарного факультету. Переможцями змагань стала збірна команда факультету комп'ютерних наук і технологій.

В особистому заліку найкращим гравцем на І дошці визнано доцента кафедри міжнародних економічних відносин А.І.Мелещенко. Найкращим гравцем на ІІ дошці став декан факультету КНТ М.М.Касьян. Найкращим гравцем жіночої дошки стала доцент кафедри комп'ютерних систем та мереж Тягунову М.Ю.

У змаганнях з кульової стрільби ІІІ місце посіла збірна команда інженерно - фізичного факультету, на ІІ місці збірна електротехнічного факультету. Чемпіоном з кульової стрільби стала збірна команда факультету економіки та управління.

Найкращий результат в особистому заліку з кульової стрільби серед чоловіків показав В.В.Василевський, інженер І категорії кафедри електричних та електронних апаратів.

Серед жінок І місце поділили І.М. Каравська, провідний фахівець кафедри маркетингу і Т.О. Акритова – лаборант кафедри обладнання і технологій зварювального виробництва.

Активну участь у змаганнях з волейболу приймав декан транспортного факультету О.Ф. Кузькін. У змаганнях з шахів за свій факультет виступали декан факультету економіки та управління В.В. Корольков, декан факультету комп'ютерних наук і технологій М.М.Касьян, зам. декана інженерно-фізичного факультету Є.І. Івахненко.

За активну участь у різних видах спартакіади та популяризацію східних одноборств серед студентської молоді відзначено доцента кафедри програмних засобів С.М.Сердюка.

У загальнокомандному заліку на ІІІ місці – збірна команда інженерно-фізичного факультету, срібні нагороди у факультету комп'ютерних наук і технологій.

Переможці спартакіади – збірна команда факультету економіки та управління.

За активну участь у змаганнях всі команди та призери за видами спорту були відзначені призами. Переможців в особистому заліку за видами спорту було нагороджено подарунковими сувенірами від проф. спілки ЗНТУ.