Багато хто каже, що наукові конференції непопулярні у наш час серед студентів, що наука сучасну молодь не інтересує та мало кого цікавлять проблеми сучасного світу та події минулого… Та все ж виключення з «правил» існують, і прямим підтвердженням цього є засідання секції «Країнознавство», яке пройшло в рамках всеуніверситетського «Тижня Науки-2013». Сучасна молодь дійсно дуже відповідально ставиться до наукової діяльності. Про це свідчить хоча б кількість учасників: зі своїми доповідями виступили аж 17 студентів 1-3 курсів спеціальності «Міжнародні економічні відносини». Теми, які розглянули молоді науковці, були доволі різноманітні. Деякі студенти намагалися розібратися в нещодавніх подіях, а деякі не боялися розглядати старі події під іншим кутом зору. Доволі цікавою була тема, яку підготувала Соломко Тетяна (гр. ГФ-222) – «Політика уряду Нідерландів по відношенню до легких наркотиків», яка одразу ж викликала жваве обговорення серед учасників. Емоційним було обговорення політики США, яке послідувало за доповіддю «Характеристика президентства Барака Обами» секретаря засідання – Олександри Деєвої (гр. ГФ-210). Усі учасники продемонстрували чудовий рівень підготовки, ораторське мистецтво і здатність використовувати творчий підхід. Балим Оксана (гр. ГФ-222) та Анастасія Анастасьєва (гр. ГФ-222) відповідально підійшли до тем, з якими виступали, а саме: це були доповіді: «Чеченська війна» та «Соціально-економічні проблеми народів Нагорного Карабаху». Їх виступи збентежили усіх учасників конференції та змусили задуматися над людською жорстокістю. Тему людських страждань зачепила студентка першого курсу Горожина Оксана (гр. ГФ-212). Тема її доповіді – «Сербське населення після проголошення незалежності Косово». Геноцид сербського населення у Косово вразив усіх своїм нелюдським ставленням до сербів. Потрібно відмітити також і тему «Проблеми Північної Ірландії на початку ХХІ ст.», яку підготувала Воровська Катерина (гр. ГФ-212), бо криваві події у Північній Ірландії нікого не залишили байдужим.
Оцінка учасників проводилася самими учасниками, за п'ятьма основними критеріями, а саме: новизна матеріалу, науковий підхід, ораторське мистецтво, якість мультимедійної презентації, а також уміння чітко відповісти на поставлені запитання. Ті, хто набрав найбільшу кількість балів, були нагороджені пам'ятними призами:
-
І місце:
Восковцов К.А., студ. гр. ГФ-212;
-
ІІ місце:
Воровська К.А., студ. гр. ГФ-212;
Горожина О.О., студ. гр. ГФ-212;
-
ІІІ місце:
Деєва О.С., студ. гр. ГФ-210;
Король К.Ю., студ. гр. ГФ-212;
Соломка Т.О., студ. гр. ГФ-222.
Більшість доповідачів були першокурсниками, що ще раз підтверджує той факт, що навчатись у 21 столітті модно, а науковцям-старшокурсникам приходить гідна заміна.
Керували роботою секції голова – декан гуманітарного факультету М.В. Дєдков і секретар секції – студентка групи ГФ-210 Деєва О.С.
Фото1 (jpg, 2.8 Мб) Фото2 (jpg, 4.9 Мб) Фото3 (jpg, 4.1 Мб)
Фото4 (jpg, 3.5 Мб) Фото5 (jpg, 1.6 Мб) Фото6 (jpg, 4.2 Мб)
Фото7 (jpg, 2.6 Мб) Фото8 (jpg, 4.2 Мб) Фото9 (jpg, 4.2 Мб)
Фото10 (jpg, 4.3 Мб) Фото11 (jpg, 4.1 Мб) Фото12 (jpg, 4.3 Мб)
Фото13 (jpg, 4.2 Мб) Фото14 (jpg, 4.2 Мб) Фото15 (jpg, 4.1 Мб)
Фото16 (jpg, 4.7 Мб) Фото17 (jpg, 4.6 Мб)
Студенти Кацило В.В. (гр. ГФ-222), Восковцов К.А. (гр. ГФ-212).