За плечима вже два місяці активного навчання, отже, мозок вже отримав необхідну розминку, тож самий час для гри "Що? Де? Коли?".

Саме тому 1 листопада пройшов перший етап університетських змагань «Що? Де? Коли?» на кубок ректора. На гру зареєструвалися 18 команд. Деякі факультети виявилися активними, і були представлені одразу декількома командами. Проте, лише 17 із них виявилися найвитривалішими.

Всі факультети вміло виявили свої розумові здібності у тій, чи іншій мірі. Здобуті бали стануть гарною базою для подальших етапів. Поки що в лідерах команда КНТ «Ах, диліжанс».

Більш менш зрозумілою картина головних претендентів на кубок стане вже після ІІ етапу, який відбудеться 8 листопада о 13:30 у 320 аудиторії.

Затяті вболівальники можуть прийти підтримати свої команди, а за перебігом подій ви можете слідкувати разом із прес-службою профкому студентів ЗНТУ.

Карина Боровик,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ