Ви є тут

Головна

Розклад занять та консультацій

Графік проведення консультацій викладачів кафедри Психології на І семестр 2016-17 н.р.

ПІБ викладача Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця
1 Бочелюк Віталій Йосипович   13.00-15.00 13.00-15.00    
2 Дергач Маргарита Альфрітівна     10.00-12.00   10.00-12.00
3 Походенко Світлана Володимирівна   13.00-15.00 13.00-15.00    
4 Хрустальова Марина Станіславівна   15.00-17.00   16.00-18.00  
5 Бородулькіна Тетяна Олександрівна   12.00-14.00 12.00-14.00    
6 Черепєхіна Ольга Анатоліївна   12.00-14.00 12.00-14.00    
7 Волошина Неоніла Вікторівна 16.40-18.40   16.30-18.30    
8 Тисячнік Ірина Володимирівна       11.30-13.30 11.30-13.30
9 Пучина Ольга Віталіївна     13.00-15.00   13.00-15.00
10 Шевчук Зінаїда Миколаївна 13.00-15.00 13.00-15.00 12.00-14.00 12.00-14.00  
11 Семенцова Оксана Миколаївна 13.25-15.25 13.25-15.25      
12 Репецька Анжела Василівна   13.00-15.00 11.00-13.00    
13 Шубертій Наталія Георгіївна 12.00-14.00   14.00-16.00    

 

Розклад занять та консультацій електротехнічного факультету на 2015/2016 навчальний рік

Файл: 

Розклад занять та консультацій електротехнічного факультету на 2016/2017 навчальний рік

Файл: 

Графік консультацій на осінній семестр 2013/2014 навчального року, для студентів денної та заочної форми навчання.

П.І.П. викладача

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Ауд.

Метельський В.П.

 

 

11.55 – 13.15

 

 

 

292

Авдєєв І.В.

13.35 – 14.55

13.35 – 14.55

 

 

 

 

296

Байша О.І.

13.35 – 14.55

 

13.35 – 14.55

 

 

387б

Попов В.В.

 

 

13.35 – 14.55

13.35 – 14.55

 

 

298б

Климко О.М.

 

 

 

 

13.35 – 14.55

 

298б

Махлін П.В.

 

 

13.35 – 14.55

 

13.35 – 14.55

 

387в

Даус Ю.В.

 

10.05 – 11.25

14.55- 16.25

 

 

 

286

Дяченко В.В.

 

 

 

 

11.55 –13.15

 

13.35 – 14.55

298

Прихно В.Л.

 

 

13.35 – 14.55

 

11.55 –13.15

 

298

Шрам О.А.

 

 

 

13.35 – 14.55

13.35 – 14.55

 

299

Заболотний А.П.

 

 

11.55 –13.15

13.35 – 14.55

 

 

299

Братковська К.О.

 

 

 

 

 

387б

Кулагін Д.О.

15.05-16.25

 

 

 

 

 

298б

Федоша Д.В.

 

 

 

11.55 –13.15

13.35 – 14.55

 

292а

Немикіна О.В.

 

13.35 – 14.55

 

 

 

13.35 – 14.55

292а

 

Консультації за розділом "Охорона праці"

Група

День тижня

Час проведення

Спеціаліст

Е–119

Е–129

Е–519

вівторок

з 13.30 до 15.00

Лавренко А.С. доцент,к.т.н.

четвер

з 12.00 до 13.30

Ез–118

Ез–128

Ез–518

вівторок

з 10.00 до 12.00

Журавель М.О. ст.викладач

четвер

з 12.00 до 14.00

Е–110

Е–120

Е–130

Ез–120

Ез–130

вівторок

з 10.00 до 12.00

Журавель М.О. ст.викладач

четвер

з 12.00 до 14.00

Е–510

вівторок

з 10.00 до 12.00

Курков О.Б. ст.викладач

четвер

з 12.00 до 14.00

Консультації за розділом "Економіка" *

Група

День тижня

Час проведення

Спеціаліст

Е–119

вівторок

з 10.00 до 12.00

Варинська Л.О., доцент к.т.н.

Е–110

Е–120

Е–130

Ез–120

Ез–130

середа

з 12.00

Е–519

вівторок

з 12.00

Бобровнікова Р.Г., доцент к.е.н.

Е–510

Ез–520

середа

з 12.00

Е–129

Ез–118

Ез–128

вівторок по чисельнику

з 10.00 до 12.00

Сердюк Є.М. асистент

пятниця

з 13.30

* Консультації проводяться в аудиторії 368

 

 

Сторінки