Ремонтні роботи у гуртожитку №4

Ремонтні роботи у гуртожитках ЗНТУ стали традицією, кожного року за участю адміністрації студентського містечка та профспілкового комітету студентів ЗНТУ проводяться капітальні та косметичні ремонти. 2012-2013 роки – це тільки підтвердили, вони принесли багато комфорту та затишку жителям і гостям гуртожитків.

За поточний рік були виконані наступні роботи: замінена система постачання води у туалетах та умивальниках, проведений капітальний ремонт санвузлів, встановлені електроплити та склопакети, у кухнях та вбиральнях з'явився новий кахель. За словами мешканців, оновлений блок сподобався тим, що вони почувають себе там навіть краще ніж вдома.

Отож і хвалитися було б нічим, якщо б ремонті роботи обмежилися одним блоком. О крім цього, було пророблено наступне:

• на базі центру самоврядування створена кімната для культурно-масових заходів;
  • відремонтований конференц-зал;
  • обладнано дві повноцінні кімнати в ізоляторі;
  • замінена каналізація з підвалу до четвертого поверху;
  • відремонтована чоловіча душова на першому поверсі;
  • зроблений ремонт на сьомому, восьмому та дев'ятому поверсі, повністю оновлений третій поверх 4 блоку – де було замінено каналізацію, пофарбовано стіни, покладений кахель та встановлено нові унітази.

На ряду з уже досягнутим, профспілковий комітет студентів, аспірантів, та докторантів ЗНТУ спільно з дирекцією студмістечка чітко регламентують курс на покращення якості проживання студентів у гуртожитках, які знаходяться на балансі нашого університету.

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ