Команда студентів ZNTU_SetUp у складі:

БЕЗСОНОВА Андрія Георгійовича, студ.гр. КНТ-421м

КОСАРЕНКО Вікторії Геннадіївни, студ.гр. КНТ-111

ЗАДОРОЖНЬОГО Євгена Віталійовича, студ.гр. КНТ-121м

виступила відмінно, посівши I абсолютне місце в підсумковій таблиці півфіналу світу студентської олімпіади з програмування ACM по Південно-Східній Європі та вперше отримала право представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) у фіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM, який зараз відбувається у Таїланді.

Також наприкінці квітня відбувся Всеукраїнський благодійний конкурс «Авиатор-2016»

Для участі в «Авиаторе-2016» зареєструвалися 3 тисячі студентів. Конкурсанти подолали шість етапів проекту, зокрема, пройшли тестування з точних наук, основ та історії авіації, англійської мови, вирішили бізнес-кейси та захистили мотиваційні презентації у фіналі.

Проект проводиться у дев'яти вишах і коледжах, зокрема, Запорізькому національному технічному університеті.

Від нашого університету у конкурсі взяли участь:

Благодійний проект «Авиатор» підтримує студентів авіаційних технічних спеціальностей та заохочує кращих з них поїздками на Міжнародні авіафоруми Фарнборо до Великобританії та Ле Бурже до Франції.

Протягом усіх етапів представлених змагань «машинківців» підтримував профком студентів ЗНТУ, забезпечуючи фінансовою допомогою для участі.

Бажаємо нашій талановитій молоді подальших успіхів та досягнень!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ