Ви є тут

Головна
Продовжуємо оформлювати субсидію!

12 грудня 2013 року на базі гуртожитку №2 за ініціативи профспілкового комітету студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ відбувся плановий захід стосовно оформлення субсидій для студентів усіх форм навчання.

Для заходу такого масштабу було виділено чотири приміщення – це дало змогу зменшити черги та більш продуктивно побудувати роботу працівників управління праці та соціальному захисту населення Запорізької міської ради у Жовтневому районі безпосередньо у гуртожитку №2.

В оформленні документів допомагали заступник директора студмістечка університету Вадим Кеда, адміністрація гуртожитку, члени студентської ради гуртожитку №2 на чолі з Андрієм Юрасовим.

Та все ж не зважаючи на злагоджений механізм прийому студентів, черг уникнути не вдалося. Так з п'ятнадцятої години під дверима вишикувалася добряча черга, відсіюючи яку, з'являлася нова. Та на настрій студентів це зовсім не вплинуло, в черзі можна було почути схвальні вигуки, жарти і навіть розповіді тих, хто оформляв субсидію раніше.

«Субсидія це дуже добре, хоч якесь полегшення для мене та батьків. Виходячи с того доходу, який я маю, субсидія допомагає повернути значну частину коштів витрачених за проживання. Хотілось би щиро подякувати організаторам цього заходу» – Фарзаєв Вадим, ГП-110.

«Я щойно оформив субсидію. В черзі стояв хвилин так двадцять, та все ж діждався. Це краще ніж кудись ходити, стояти в черзі там. Вийшов в капцях з кімнати, оформив і займайся своїми справами» – Савченко Костянтин, М-311.

Ближче до середини захід відвідали ректор університету Сергій Борисович Бєліков, директор студмістечка Дубина Вадим Миколайович, голова профкому студентів Андрій Володимирович Іванченко. Ректор проконтролював роботу, відвідав усі ступені прийому документів та похвалив організаторів заходу. Також було оглянуто матеріально-технічний стан гуртожитку. Визначено плати щодо його покращення у 2013 році.

Говорячи словами представника управління праці та соціального захисту населення Курняєнко Наталії, – «Субсидія, це разова допомога від держави, нехтувати якою не можна». Власне наші студенти нею і не нехтували, а використали у повному обсязі…

«На разі чекаємо подібний захід у гуртожитку №3, який заплановано провести 14.02.2013 року з 11.00 до 12.00 та з 15.00 до 17.00. Відважена до дрібних деталей схема, не повинна дати збій, все повинно пройти навіть швидше ніж у 4 та 2 гуртожитках» – Курняєнко Наталія.

Володимир Єрмоленко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ