Студенти Запорізького національного технічного університету вкотре показали свою неабияку обізнаність, взявши активну участь у Всеукраїнській онлайн-вікторині на тему Європи! Команда, яку організувала профбюро студентів гуманітарного факультету ЗНТУ, виступила у складі:

• Янчук Юлія Анатоліївна (капітан), ГФ-314
  • Чумак Микита Владиславович, МТУ-154
  • Досанова Анастасія Романівна, ГФ-314
  • Багнюк Світлана Юріївна, ГФ-314
  • Водяха Ольга Олександрівна, ГФ-314
  • Демидова Анастасія Дмитрівна, ГФ-924

Молодь пройшла вікторину на сайті euroquiz.org.ua, успішно пройшовши всі три етапи випробування. На кожному етапі «машинківці» проявили себе досить ерудованими – від 90% правильних відповідей!

У цьому ж складі наші студенти взяли участь у супутньому змаганні – конкурсі відео «Бути європейцем». Тепер команда змагається з відео любителями з усієї України і має нагоду виграти цінні призи. Молодь зняла оригінальне відео на тему «Що для Вас Європа і чому ми прагнемо стати її частиною?» й опинилася у списку найкращих! Тож до 15 травня 2015 року триває онлайн-голосування за учасників – поспішайте підтримати команду ЗНТУ за посиланням http://euroquiz.org.ua/video-contest/vote/161 ! Список фіналістів буде опублікований на сайті конкурсу 25 травня 2015 року: один із них – переможець, що набере найбільшу кількість голосів протягом онлайн-голосування, та ще двоє – будуть обрані членами журі. 30 червня переможці отримають призи на Церемонії нагородження у Киеві.

Проект фінансується Представництвом Європейського Союзу в Україні та впроваджується Фундацією «Відкрите суспільство».

Тож підтримаємо наших учасників і побажаємо їм успіхів, віри в перемогу й швидкого досягнення поставленої мети! Вболіваємо за вас, дорогі «машинківці»!

Сніжана Вичужаніна,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ