13-го травня о 18:00 відбувся довгоочікуваний півфінал, який було проведено у ДК «АвтоЗАЗ». Команди зібралися, щоб накопичувати посмішки глядачів, а також бали від журі. Нагадаємо, що у поточному сезоні запровадили систему, згідно з якою бали накопичуються після кожної гри, а також можна обрати команду-володаря призу глядацьких симпатій спеціальним голосуванням.

Захід почався з раунду «Привітання». Аудиторія, не дочекавшись оголошення команд, впізнала знайомі обличчя: «Трансформеры» (ТФ), «РП-Дюшес» (ФРЕТ), «Без кота и жизнь плоха» (ГФ), «Сборная ЭТФ» (ЕТФ), «Голова не болит» (ФРЕТ), «Мысли вслух» (ФЕУ), Рыцари юмора (МФ).

Наступний етап – «Розминка» – продовжив розігрівати присутніх. Учасники продемонстрували винахідливість та гострий розум. За результатами раунду незначну перевагу над «Трансформерами» отримала команда «Рыцари юмора».

Чергове завдання відрізнялося простотою – представники команд вразили журі заготовленими жартами. «Біатлон» вибухнув дощем різної якості «анекдотів». Судді довго не могли визначитися, але, врешті-решт, віддали вирішальні бали командам «Сборная ЭТФ» та «Мысли вслух».

Надійшов час для найцікавішого етапу. Команди підготували власні варіанти озвучення до епізодів фільму «Мачо і ботан». «Рыцари юмора» з гордістю забрали максимум балів за дійсно оригінальний підхід до завдання.

Підведення підсумків було ознаменовано тим, що лічильна комісія підрахувала середні бали команд. Не потрібно бути Омаром Хайямом, щоб констатувати очевидне: «Рыцари юмора» – переможці цього півфіналу. Також у фіналі побачимо команди «Трансформеры», «Мысли вслух» та «Сборная ЭТФ».

Дякуємо нашим традиційним партнерам Профкому студентів ЗНТУ, таксі «Оптимальное», клубу по грі «МАФИЯ - DMC - Запорожье», «Галактика - Лазертаг в Запорожье лазерные войны», «От винта | Активный отдых в Запорожье» і, звісно, ДК «АвтоЗАЗ» за надану можливість провести чудову гру.

Олексій Дітчук
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ