14-го квітня на футбольному майданчику ЗНУ, що біля головного корпусу «Машинки», відбулося відкриття весняного Кубка студмістечка з міні-футболу, в якому взяли участь студенти-мешканці гуртожитків ЗНТУ, розділившись на команди. «Рубин» та «Фенікс» представляли гуртожиток №2, «ЗКР ЗНТУ», звісно, гуртожиток ЗКР ЗНТУ, та чотири команди представили організатори турніру, гуртожиток №4 - «Студент», «Бомба», «Титан» і «Машинка». Турнір проводився за системою групового відбору, після якого послідкували півфінали та фінал.

Церемонія відкриття розпочалася з матчу між переможцями минулого турніру - командами «Титан» та «Фенікс». Перемогу здобули учасники «Фенікса», всю гру створюючи моменти.

У перший день, понеділок, також відбулися наступні матчі групового відбору:

• «Студент» – «Рубин» – 2:1;
  • «Фенікс» – «Титан» – 1:0;
  • «Машинка» – «ЗКР ЗНТУ» – 4:0.

У вівторок:

• «Студент» – «Машинка» – 6:0;
  • «ЗКР ЗНТУ» – «Рубин» – 2:1;
  • «Бомба» – «Фенікс» – 1:1.

Пізніше підвели підсумки групової стадії ігри:

• «ЗКР ЗНТУ» – «Студент» – 3:3;
  • «Бомба» – «Титан» – 3:2;
  • «Рубин» – «Машинка» – 3:0.

17-го квітня відбулися півфінали, у яких взяли участь команди «ЗКР ЗНТУ», «Бомба», «Студент» та «Фенікс».

Перший матч не втрачав інтригу протягом майже всього поєдинку. Гра була від воріт до воріт, тому рахунок носив дуже умовний характер. Тим не менш, «ЗКР ЗНТУ» вміло оборонялися та контратакували і врешті-решт втримали перевагу до фінального свистка – 3:1!

Другий півфінал подарував ще більш напружену гру, протягом якої взагалі не можна було виділити фаворита, але рахунок на табло – перемога «Студента» над «Феніксом» – 1:0.

І вже 18-го квітня було проведено «grand finale» Кубка студмістечка, у якому розіграли золоті медалі команди «ЗКР ЗНТУ» (гуртожиток ЗКР ЗНТУ) та «Студент» (гуртожиток №4). Моральна перевага була на боці «Студента», адже ще на ранніх стадіях турніру вони трималися твердо та здобували впевнені перемоги, а ось «ЗКР ЗНТУ» обмежувався часто мінімальними хиткими перемогами.

Не встигли команди «прощупати» один одного, як стався прикрий автогол. Воротар «ЗКР ЗНТУ» не зміг прийняти м'яч, який йому відпасував захисник. Але це не вдарило по духу «ЗКР ЗНТУ», і вони продовжили показувати непоганий рівень. Після обміну декількома атаками їм вдалося зрівняти рахунок, а скоро і зовсім вийти вперед. Через деякий час ними був забитий ще один гол і це ознаменувало подальшу феєрію та повну неспроможність «Студента» щось протиставити стрімким контратакам. Незабитий пенальті став довершенням гри, тому на майже повній домінації «ЗКР ЗНТУ» матч і закінчився з рахунком 6:2.

Кращим бомбардиром весняного Кубку студмістечка ЗНТУ став легіонер команди «Студент» Кебба Кані. Він забив упродовж турніру 7 голів. Найкращим гравцем турніра було визнано Шестира Кирила, гравця команди «ЗКР ЗНТУ», який у фінальному матчі оформив хет-трік.

Своєрідною родзинкою цього турніру стали змагання серед дівчат, де перемогу відсвяткували футболістки 4-го гуртожитку ЗНТУ, перемігши збірну 3-го з рахунком 1:0.

Ми поспілкувалися і з головою студради гуртожитку №4 ЗНТУ Володимиром Міщенко:

«Я хочу привітати гравців команди «ЗКР ЗНТУ» зі здобуттям Кубку студмістечка ЗНТУ.

На відміну від попередніх років в цьому змаганні брали участь команди з трьох гуртожитків і це відрізняє його з поміж попередніх турнірів. Турнір став більш цікавим, збільшилася кількість сильних команд. Це і підтвердила перемога «ЗКР ЗНТУ». Цього року відбувся перший турнір, в якому заздалегідь не було явних фаворитів.

Хотів би подякувати тим людям, які допомогли організувати змагання. Це завідувач кафедри ігрових та олімпійських видів спорту Атаманюк Світлана Іванівна, декан ФУФКС Пущина Ірина Вікторівна, голова профкому студентів ЗНТУ Іванченко Андрій Володимирович, директор студмістечка ЗНТУ Дубина Вадим Миколайович. А також людям, які організовували цей турнір: Євгену Соколу та фотографу Анастасії Мартюк, а також командам, які брали участь».

Олексій Дітчук
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ