Ви є тут

Головна

12 травня о 18.00 в актовій залі ЗНТУ відлунала перша частина великої битви між вищими навчальними закладами Запоріжжя – ЗНТУ, ЗНУ, ЗДІА, ЗІЕІТ, КПУ і ЗДМУ.

Зі сцени було анонсовано, що «Битва університетів» складається з 8 етапів, проте чіткого положення про кожен з етапів та і про всю «Битву» жоден, як стало відомо зі спілкування із представниками ВНЗ, з учасників так і не отримали. Кожен з етапів конкурсу пройде в одному з вузів Запоріжжя:

– конкурс художньої студентської самодіяльності «Студентська весна»;

– чемпіонат міста Запоріжжя з гри «Що? Де? Коли?» серед студентської молоді;

– гри КВК;

– розважальна гра «Хто зверху?»;

– чемпіонат з міні-футболу;

– форум соціальних проектів;

– конкурс «Флешмоб»;

– конкурс відеороликів «Мій університет».

На початку заходу представники адміністрації всіх вузів, і заступник міського голови Анатолій Пустоваров вийшли на сцену, щоб привітати творчі колективи і розрізати урочисту червону стрічку. Варто відмітити, що єдиним присутнім ректором виявився Ректор ЗНТУ проф. Бєліков С.Б. «Основная тематика – это объединение, знакомство, новые проекты. Все идеи и недочёты мы будем исправлять, чтобы в следующем году было лучше», – сказав А. Пустоваров. Здивував склад журі, до якого увійшли представники кожного вузу. Такий склад журі виглядав не дуже компетентним, адже в такому випадку члени журі були зацікавлені у тому, щоб занизити бали більш сильним конкурентам.

Формат конкурсу був дещо незвичний для студентів «Машинки»: кожний вуз мав 22 хвилини на свій виступ, де показував фактично все, що хотів. Виступи відрізнялися один від одного кардинально. ЗНТУ використала сильні номери, які своєю енергетикою вразили глядачів, але їх було мало і зв'язати їх в єдину тематику не вдалося, як зазвичай на «Студентській весні ЗНТУ». Та що можна показати за 22 хвилини? Наприклад, КВНівський вихід команди «Чистые пруды». Чи може бійку двох кікбоксерів на сцені? Як би там не було кожен вуз був по-своєму цікавим.

Дуже приємно було бачити як підтримують власний університет студенти ЗНТУ – з задніх рядів майорів прапор, після кожного виступу тільки й чути було «Машинку». Це стало прикладом для наслідування інших вишів. Та наші вболівальники, включаючи ректора університету, підтримували усім серцем, не тільки власний університет, а й гарні виступи інших університетів, а їх було немало! Проте, яким би чудовим не був виступ, важко його сприйняти, якщо ти вже 3 години сидиш на концерті, а саме стільки довелось сидіти глядачам поки виступлять всі вузи, й журі розділять призові місця. Через півгодини напруженого очікування, та прослухування співу представниці ЗНТУ Косовської Анни, глядачі почули результат: Перше місце посів Запорізький національний університет. Почесне друге місце зайняла Запорізька державна інженерна академія. Лауреатом третього ступеня став Запорізький національний технічний університет. Такий результат здивував усіх, адже виступ студентів ЗНТУ був на звично високому рівні.

Сподіваємось, що студентська дружба між ВНЗ Запоріжжя ставатиме лише міцнішою, не зважаючи на промахи організаторів та некоректні дії деяких працівників ВНЗ!

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ