13.11.2017 відбулись змагання на першість університету з шахів серед факультетів.

І місце цього року виборола команда факультету радіоелектроніки та телекомунікацій, на ІІ місці опинилася команда факультету економіки та управління. Збірна інженерно-фізичного факультету посіла третє місце.

На світлині – члени збірної команди РТ факультету – переможця змагань: Бережний В'ячеслав, Дегтяренко Владислав та Шкарупа Ірина.

Вітання переможцям!

16.11.2017 відбулись змагання на першість університету з шашок серед факультетів.

Цього року, як і впродовж останніх років, переможцем змагань стала команда факультету комп'ютерних наук і технологій. Друге місце виборола команда факультету радіоелектроніки та телекомунікацій. Збірна команда факультету економіки та управління посіла третє місце.

На світлині – переможці змагань – члени збірної команди КНТ факультету: Басанець Михайло, Сироватка Євгеній, Трубічина Дар'я.

Вітаємо переможців та призерів першості університету!