Зазвичай восени в багатьох людей загострюються хронічні хвороби, починається період застуд. Але наш університет дбає про своїх студентів та піклується про їх здоров'я. Саме тому було створено студентський санаторій-профілакторій Запорізького національного технічного університету.

Для того, щоб дізнатись думку студентів щодо нашого санаторію-профілакторію, щоб визначити студентські вподобання під час проходження курсу оздоровлення було організовано своєрідне соцопитування. Прес-служба опитала найцікавішу категорію – студентів-першокурсників, для яких санаторій-профілакторій ЗНТУ до певного моменту був чимось абсолютно новеньким.

Звичайно ж, опитати всіх неможливо, але дізнатись думку переважної більшості – можна.

Цікаво було почути враження тих, хто вже пройшов курс оздоровлення, і тих, хто знаходиться в процесі. Ставилися питання на кшталт таких:
    — що сподобалось найдужче?
    — а що ні?
    — що хотілося б змінити/вдосконалити?

Багатьом сподобались кисневі коктейлі та процедури масажу. А також було відзначено те, що потрібні для оздоровлення ліки було надано. Студенти також висловлювали вдячність персоналу за належне, доброзичливе і достойне ставлення.

А от друге питання не знайшло своєї відповіді.

Проте зі змінами і вдосконаленнями було декілька відгуків. По-перше, це незручність отримання збалансованого харчування за талонами профілакторію. По-друге, це незручність у розташуванні профілакторію.

Тож думаю, що якоюсь мірою відгуки будуть враховані і відбудуться запропоновані вдосконалення.

Дякую всім, хто не побоявся виказати свою думку щодо того, що сподобалось, і певні аспекти, якими були не задоволені.

Ірина Сажинська
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ