Ви є тут

Головна

Слідкуйте за нами у мережах:

Instagram

Facebook


 


травень 2023

СТУДЕНТИ КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ ДОЄДНАЛИСЯ ДО УЧАСТІ У МІЖНАРОДНОМУ ПРОЕКТІ   VEHUB4YOU PROJECT

         Проект VEHUB4YOU (Virtual Youth Business Hubs International Network) спрямований на передачу бізнес-знань з країн ЄС молоді східних країн-партнерів за допомогою технологій віртуального обміну. Наразі проект об’єднує 2500 учасників та 70 віртуальних міжнародних бізнес-центрів в школах в 10 країнах світу.

               

          Члени проекту VEHUB4YOU докладуть спільних зусиль для створення мережі міжнародних віртуальних бізнес-хабів та організації навчання основам ведення бізнесу для учнів старших класів, студентів коледжів та студентів економічних та неекономічних спеціальностей шляхом створення міжнародної мережі віртуальних молодіжних бізнес-хабів, яка включає 70 віртуальних міжнародних бізнес-хабів у школах, університетах та бібліотеках України та Азербайджану.                          

        .     

Європейські університети за допомогою університетів країн-учасниць та молодіжних організацій України та Азербайджану поділяться своїми бізнес-курсами та досвідом викладачів із молоддю країн Східного партнерства. Учасники проекту підготовлять пул методичних матеріалів для проведення онлайн-бізнес-тренінгів. Крім того, буде опублікована навчальна програма для керівників та фасилітаторів хабів з урахуванням місцевих вимог країн-учасників проекту.

  

Проект VEHUB4YOU покращить якість бізнес-освіти шляхом забезпечення доступу до сучасної європейської освіти: на організаційному рівні він сприятиме підприємницькому навчанню, а на рівні окремих учасників проекту очікується отримання навичок планування бізнесу, маркетингу продуктів та опанування інструментами для створення власного бізнесу. За результатами реалізації проекту також передбачається вдосконалення освітніх програм шкіл, коледжів та університетів відповідно до нових тенденцій віртуального навчання та підвищення ефективності віртуальної освіти.

                                                                                                                                         

 


Квітень 2023 

РОБОТА ЗІ ШКОЛЯРАМИ

В межах виконання плану профорієнтаційної роботи зусиллями науково-педагогічних працівників кафедри упродовж квітня 2023 року проводилися заняття серед старшокласників запорізьких навчальних закладів на тему "SMART house: системний та процесний підхід в менеджменті"  (про складні речі простими словами).


7 квітня

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ТА ФІНАЛІСТІВ УНІВЕРСИТЕТСЬКОГО КОНКУРСУ СТУДЕНТСЬКИХ БІЗНЕС-ІДЕЙ «STARTUP ІЗ ЗАПОРІЗЬКОЮ ПОЛІТЕХНІКОЮ»!

7 квітня, відбулася урочиста церемонія підбиття підсумків конкурсу «STARTUP із Запорізькою політехнікою».

Вітаємо команду кафедри менеджменту у складі студенток групи ФЕУ-510 Софії Кошелєвой та Олександри Сірой, під керівництвом доцентки кафедри менеджменту Оксани Соріної, які вибороли ІІІ місце з бізнес-ідеєю «Астрологічний бар «Музи Діоніса»!

Також вітаємо команду групи ФЕУ-510 у складі Анастасії Нефьодовой та Валерії Романовой та команду групи ФЕУ-520 у складі Антона Кузьменко та Вадима Чепура зі здобуттям 7 та 8 місць, відповідно.

Бажаємо учасникам подальших творчих досягнень, натхнення та успішної реалізації їх ідей!

 


березень 2023

Другий етап міжнародного освітнього проекту DILLUGIS

З 16 березня стартує другий етап міжнародного проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students), до участі у якому доєдналися викладачі кафедри менеджменту. Організаційні збори відбулися 13 березня в онлайн-форматі за участю представників торгово-промислової палати та викладачів проекту.


січень-лютий 2023

Співпраця з Китайською народною Республікою

У цьому році на кафедрі менеджменту навчаються здобувачі вищої освіти з Китайської народної Республіки за спеціальністю 073 "Менеджмент" освітньої програми "Менеджмент організації та адміністрування" за освітнім рівнем "Магістр". Зайняття проводяться англійською мовою.

 ;


14.02.2023

Вітаємо викладачів та здобувачів кафедри з успішним завершенням навчання за міжнародним проєктом DILLUGIS !
 
Викладачі кафедри менеджменту Національного університету «Запорізька політехніка» проф. Пуліна Т.В., проф. Шмиголь Н.М., доц. Соріна О.О. та здобувачі вищої освіти Караулова Анна (гр. ФЕУ 511м) та Юдицький Владислав (гр. ФЕУ 511м) успішно завершили навчання за освітніми курсами міжнародного проєкту DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) та отримали відповідні сертифікати з курсів "Основи бізнес-адміністрування", "Проєктний менеджмент", "Англійський для академічних цілей". 
 
Бажаємо всім учасникам нових досягнень та вдалого практичного використання нового досвіду, знань і навичок!

27.01.2023

Урочиста церемонія вручення дипломів магістрам-випускникам 2023 року

27 січня 2023 року в актовій залі НУ «Запорізька політехніка» відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам. З витаннями та побажаннями успіху до випускників звернулися ректор університету, професор Грешта Віктор Леонідович та декан факультету економіки та управління, доцент Корольков Владислав Васильович.

    


17.01.2023 

Вітаємо переможців університетського конкурсу на кращу студентську наукову роботу та їх керівників!


16.12.2022

Захист магістерських робіт спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування»

16 – 20 грудня 2022 року на кафедрі менеджменту на базі онлайн-платформи Zoom відбувся захист магістерських робіт здобувачів спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування». 


04.12.2022 

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

04 грудня в онлайн-форматі відбувся День відкритих дверей факультету економіки та управління, на якому були презентовані освітні програми спеціальностей «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування». Гаранти освітніх програм - професор Гудзь П.В. та професор Пуліна Т.В. розповіли майбутнім абітурієнтам про викладацький склад кафедри менеджменту, здійснення академічної мобільності, впровадження дуальної освіти, бази стажування та проходження практики, організацію дозвілля та відпочинку, можливості самореалізації здобувачів вищої освіти, а також про діяльність бізнес-інкубатору та наукового гуртка кафедри.

        

Нагадуємо, що 23 грудня 2022 року відбудеться онлайн-зустріч, на якої будуть розглянути правила вступу до НУ «Запорізька політехніка» у 2023 році. Інформацію щодо заходу можна переглянути за посиланням: https://zp.edu.ua/den-vidkrytyh-dverey-2022


30.11.2022

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ФІЛІПА КОТЛЕРА - ВСЕСВІТНЬО ВІДОМОГО ФАХІВЦЯ З МАРКЕТИНГУ

30 листопада 2022 року студенти і викладачі кафедри менеджменту взяли участь у онлайн-лекції «Wicked 7: найнебезпечніші проблеми людства», яку проводили всесвітньо відомий фахівець з маркетингу Філіп Котлер та Крістіан Саркар - підприємець і амбасадор бренд-активізму. Також всім учасникам лекції було надано можливість безоплатно приєднатись до освітнього проєкту ReІnforceUA, ініційованого у 2022 році Бізнес-школою МІМ (Міжнародний інститут менеджменту). Проєкт надає українській бізнес-спільноті доступ до кращих інтелектуальних ресурсів світу - щотижня відомі світові інтелектуали читають онлайн-лекції з найактуальніших питань розвитку економіки, бізнесу та гуманітарних наук. 

 

  


29.11.22

ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ 

29.11. 22 на базі онлайн-плаформи Zoom відбулася зустріч здобувачів та викладачів кафедри менеджменту з начальником управління розвитком підприємництва, регуляторної політики та торгівлі ЗОДА Максимом КУЧЕРЕНКО. Тема зустрічі: «Управління органами державної влади в умовах воєнного стану».

     .


22.11.2022

  ЗУСТРІЧ ЗІ СТЕЙКХОЛДЕРОМ 

22.11.22 на базі онлайн-плаформи Zoom відбулася зустріч здобувачів та викладачів кафедри менеджменту з віце-президентом Запорізької торгово-промислової палати Дмитро АНТОНЮКОМ на тему «Сучасні тенденції адміністрування взаємовідносин суспільства та бізнесу».      


10.10.2022

ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ З ПИТАНЬ АКАДЕМІЧНОЇ ДОБРОЧЕСНОСТІ

10 жовтня здобувачі 1-2 курсів  освітніх програм «Менеджмент організацій адміністрування» та «Регіональне управління» стали учасниками відкритої лекції та обговорення питань теорії і практики запровадження академічної доброчесності в НУ «Острозька академія», яку проводила Олена Єременко, заступниця голови Нацагентства із забезпечення якості вищої освіти.

 


04.10.2022

Зустріч з магістрами-першокурсниками

4 жовтня 2022 року відбулася онлайн-зустріч зі здобувачами освіти, які в цьому році вступили до магістратури. Студенти познайомились з завідувачкою та викладачами кафедри "Менеджмент", дізналися всю необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу та отримали установку на подальше успішне навчання у магістратурі.

 

                                                                        

Шановні магістранти, ще раз вітаємо вам зі вступом до НУ "Запорізька політехніка", бажаємо успіхів у навчанні, високих прагнень і великих надій, грандіозних планів і перспективного майбутнього,  здійснення мрій та наукового зростання.


27.09.2022
Участь викладачів та студентів у міжнародному проєкті DILLUGIS 
 
Викладачі та здобувачі вищої освіти (проф. Пуліна Т.В., проф. Шмиголь Н.М., доц. Соріна О.О., здобувачі: Караулова Анна - ФЕУ 512м, Кошелєва Софія - ФЕУ 510, Нефьодова Анастасія - ФЕУ 510, Юдицький Владислав - ФЕУ 512м) кафедри менеджменту Національного університету «Запорізька політехніка» пройшли конкурсний відбір для участі у міжнародному проєкті DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students) для он-лайн навчання за освітніми курсами Основи бізнес-адміністрування, Проєктний менеджмент, Англійський для академічних цілей програми «Цифрові технології та менеджмент» Східно-Баварського університету Амберг-Вайден.
Об’єднана українсько-німецька конкурсна комісія в процесі інтерв’ю визначала мотивацію до участі у проєкті та навички англійської мови. Результати відбору показали високу зацікавленість студентів і викладачів участю в програмах міжнародної академічної мобільності та перевагами цього виду навчання. Також варто відзначити розуміння студентами необхідності володіння англійською мовою на вищому за середній рівні (B2) та створення сприятливих умов для оволодіння нею на окремих освітніх програмах для успішного становлення майбутніх фахівців.
Організаційні збори щодо старту проєкту відбулись 27 вересня 2022 р. за участі координаторки проєкту від Східно-Баварського університету Амберг-Вайден професорки Юлії Хеігл і координаторів від НУ «Запорізька політехніка» проф. д.е.н. Катерини Антонюк і проф. д.е.н. Дмитра Антонюка. Відібраних студентів і викладачів ознайомили з особливостями цифрового освітнього процесу, який стартував в університеті Німеччини з 5 жовтня.
Бажаємо всім учасником опанування нового досвіду та успішного здобуття сучасних знань і навичок від європейських партнерів!

27.09.2022

Дитяча наукова конференція "Відбудова країни очима дітей" до заходу «Ніч науки»  

27 вересня 2022 року в онлайн-форматі відбулася економічна секція Дитячої наукової конференції для учнів 7 – 11 класів "Відбудова країни очима дітей" до заходу «Ніч науки».

Кафедра "Менеджменту" прийняла активну участь у заході, присутніми серед викладачів кафедри були: завідувачка кафедри Пуліна Тетяна Веніамінівна,  декан факультету Корольков Владислав Васильович, доцент Тесленок Ірина Миколаївна, професор Шмиголь Надія Миколаївна, старший викладач кафедри Соріна Оксана Олександрівна.

       

        

 

              

 

Програма конференції:

- Напрямки підвищення конкурентоспроможності економіки України в умовах воєнного стану - Антоніна Лаврік (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)

- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Максим Дряпа (Запорізька гімназія No 71)

- Якою я бачу майбутню Україну!- Ростислав Лачко (Запорізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів No 100)

- Перспективні шляхи розбудови економіки України в умовах воєнного часу - Дар’я Павленко (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)

- Відбудова країни очима дітей - Юрій Корніяшик (Запорізький класичний ліцей)

- Нове життя після війни: яку професію обрати у мирний час - Данило Марков (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)

- Економіка - Богдан Носач (Запорізький академічний ліцей No 23)

- Відбудова країни очима дітей - Ярослав Казакевич (Запорізький академічний ліцей No 23)

- Моє місце у розбудові країни - Єва Гладун (Запорізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів No 20)

- Відбудова країни очима дітей - Олександра Ракитянська (Школа No 12)

- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Максим Дряпа (Запорізька гімназія No 71)

- Альтернативні види енергії: сонячні батареї - Іван Шумейко (Запорізький ліцей «‎Логос»)

- Впровадження світового досвіду державного приватного партнерства в контексті повоєнної розбодуви економіки України - Вікторія Єгорова (Запорізький академічний ліцей «Перспектива»)

- Відбудова країни на засадах сталого розвитку - Даніл Ковтонюк (Запорізька гімназія No 107)

Всі учасники конференції продемонстрували широту і глибину запропонованих для дискусії ідей,  відчули себе справжніми науковцями, незважаючи на свій юний вік.

Надзвичайно важливо, що розгляд пріоритетних питань економічного середовища відбувається за участю представників середньої освіти. Такий комплексний підхід до вирішення актуальних питань обумовлено складністю і масштабністю наявних питань у фінансовому секторі. В роботах учасники конференції освітили актуальні питаня, запропонували шляхи вирішення проблем  та за результатами досліджень представили цікаві та інформативні доповіді.

Результати конкурсу будуть опубліковані 30.09.2022

Бажаємо успіху молодим талантам та генерації нових ідей в контексті відродження нашої країни!

Висловлюємо подяку науковим керівникам та директорам шкіл, учні яких долучилися до участі у конференції  та сподіваємось на подальшу цікаву та плідну працю.

 


23.09.2022

Посвята у першокурсники 2022!

 

        

  

23 вересня 2022 року в НУ "Запорізька політехніка" відбулася посвята в першокурсники. Після урочистого привітання в актовій залі, студенти першого курсу познайомилися з завідувачкою кафедри "Менеджменту" та з деканом Факультету економіки та управління. Також додатково була проведена онлайн-зустріч, де здобувачі освіти змогли отримати детальну інформацію щодо освітнього процесу та студентського життя. 

Шановні першокурсники, від імені викладачів кафедри щиро вітаємо вас зі вступом до кафедри "Менеджменту". Сподіваємося, що студентські роки будуть для вас радісними та будуть приносити не тільки знання, але й яскраві враження. Бажаємо щасливого та плідного навчання!


18.08.2022

УЧАСТЬ ПРОФ. ГУДЗЯ П.В. У ТРЕНІНГУ ДЛЯ ОЦІНЮВАЧІВ РЕЗУЛЬТАТІВ НАВЧАННЯ ЗДОБУВАЧІВ ПРОФЕСІЙНИХ КВАЛІФІКАЦІЙ (БАЗОВИЙ РІВЕНЬ)

Проф. Гудзь П.В. прийняв участь у тренінгу для оцінювачів результатів навчання здобувачів професійних кваліфікацій (базовий рівень), який проводило Національне агентство кваліфікацій, та отримав відповідний сертифікат від 01-18 серпня 2022 року.

 


23.06.2022

КРУГЛИЙ СТІЛ "ПОЛІТИЧНІ, ПРАВОВІ ТА ОРГАНІЗАЦІЙНІ ПРОБЛЕМИ ДІЯЛЬНОСТІ ОРГАНІВ ПУБЛІЧНОЇ ВЛАДИ ТА ПУБЛІЧНИХ СЛУЖБОВЦІВ У ВОЄННИЙ ТА ПОВОЄННИЙ ПЕРІОДИ"

Професор кафедри Гудзь П.В. прийняв участь у роботі круглого столу «Політичні, правові та організаційні проблеми діяльності органів публічної влади та публічних службовців у воєнний та повоєнний періоди». Протягом зустрічі були розглянуті наступні питання:

1) Організаційно-правові засади діяльності органів публічної влади в умовах воєнного стану.

2) Актуальні питання діяльності публічних службовців в умовах війни.

3) Закордонний досвід організації діяльності органів публічної влади та публічної служби в умовах війни.

4) Компетенції органів місцевого самоврядування та особливості управління територіальними громадами в умовах воєнного стану та окупації.

5) Особливості публічного управління та адміністрування повоєнного перехідного періоду.

Програма заходу доступна за посиланням


27.05.2022

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ЕКОНОМІЧНОГО ФАКУЛЬТЕТУ-2022

28 травня о 12.00 у форматі zoom-зустрічі відбудеться презентація факультету економіки та управління, на якій можна буде дізнатися про освітні програми та отримати відповіді на найгостріші питання про навчання на факультеті

Посилання для реєстрації на день відкритих дверей
Посилання на анкету абітурієнта ФЕУ

Підключитися до конференції в Zoom можна за посиланням:

https://us06web.zoom.us/j/89230927984?pwd=VC9IbWQxSGRDZHkzM3d1M0h2WU1Cdz09

Ідентифікатор конференції: 892 3092 7984

Код доступу: 2022


22.04.2022

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ "ТИЖДЕНЬ НАУКИ-2022" 

22 квітня на кафедрі менеджменту у дистанційному форматі відбулася робота секції менеджменту Щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів «Тиждень науки-2022». За результатами обговорення затверджено та подано для публікації у збірнику тез 6 робіт викладачів та 22 студентські роботи. Посилання на збірник тез буде додано пізніше.


19.05.2022

Вітаємо студентку групи ФЕУ-311 (ОП «Регіональне управління») з першою науковою публікацією!

Студентка прийняла участь у VI Міжнародної науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики» (м. Полтава, 19 травня 2022 р.) та у співавторстві с проф. Гудзем П. В. опубліковала тези:

Гудзь П.В., Матюк А.В. Європейське бачення щодо реалізації виконавчих функцій сільських рад в умовах адміністративно-територіальної реформи. Матеріали VI міжнародної науково-практичної конференції «Менеджмент ХХІ століття: глобалізаційні виклики» 19 травня 2022 р. Полтава, ПДАУ. 2022. С.556-558. 


Акредитація освітньо-професійної програми  «Регіональне управління» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітнього рівня «бакалавр»

02-04 березня 2022 р. буде проходити акредитація освітньо-професійної програми  «Регіональне управління» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітнього рівня «бакалавр»

Переглянути акредитаційну документацію 

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ «Запорізька політехніка» оприлюднені відомості про самооцінювання освітньо-професійної програми  «Регіональне управління» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування»

Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ «Запорізька політехніка», роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. 

Програма проведення акредитаційної експертизи

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальній особі, гаранту освітньо-професійної програми «Регіональне управління» спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» д.е.н., проф. Гудзю П.В.  на e-mail:kafedra_manager@zntu.edu.ua

Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту зустріч з експертною групою:

Відкрита зустріч з експертами:

ID 19620 Національний університет "Запорізька політехніка", ОП "Регіональне управління"

Час: 3 березня 2022; 12:20
Підключитись до конференції Zoom:

https://us05web.zoom.us/j/84769239995?pwd=QjI3RytXZFZUTGhSaVdCeXR6ME1CZz09
Ідентифікатор конференції: 847 6923 9995
Код доступа: 2022

Дякуємо за співпрацю!


Акредитація освітньо-професійної програми  «Менеджмент організацій та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент», освітнього рівня «бакалавр»

9-11 березня 2022 р. буде проходити акредитація освітньо-професійної програми  «Менеджмент організацій та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент», освітнього рівня «бакалавр»

Переглянути акредитаційну документацію 

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ «Запорізька політехніка» оприлюднені відомості про самооцінювання освітньо-професійної програми  «Менеджмент організацій та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент», галузі знань 07 «Управління та адміністрування»

Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ «Запорізька політехніка», роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. 

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальній особі, гаранту освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій та адміністрування» спеціальності 073 «Менеджмент» д.е.н., проф. Пуліной Т. В.  на e-mail:kafedra_manager@zntu.edu.ua

Підключитися до зустрічей можна буде у конференції ZOOM, посилання буде доступно пізніше.

Дякуємо за співпрацю.


23.02.22

Лекція "Бюджетне та інституційне забезпечення діяльності територіальної громади в умовах децентралізації"

23 лютого відбулася лекція, яку проводила Ольга Ставицька, заступник Голови Широківської територіальної громади Запорізького району. Тема лекції: Бюджетне та інституційне забезпечення діяльності територіальної громади в умовах децентралізації.

 

     


17.02.2022

Зустріч із практиком - фахівцем у сфері місцевого самоврядування - старостою Матвіївського старостинського округу Запорізького району

17 лютого 2022 року відбулася зустріч в онлайн-форматі із практиком - фахівцем у сфері місцевого самоврядування Мирославою Третьяковою, старостою Матвіївського старостинського округу Запорізького району.

Тема зустрічі: "Старостат в системі місцевого самоврядування". Під час лекції було розглянуто низку питань, серед яких:

- Правові засади функціонування. Повноваження і відповідальність

- Функціонування  старостинського округу як організації :Взаємовідносини з центром громади і керівництвом.

 - Місцеві фінанси: механізм формування і використання бюджету.  Бюджет участі. 

    

  


15.02.22 

Увага бажаючим вступати до магістратури!

Безкоштовне пробне тестування з англійської мови для майбутніх магістрів.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/MBC6KdRnmRp4hT9w6


14.02.22

УВАГА!!!

Шановні студенти 4 курсу спеціальності 281 публічне управління та адмпіністрування ОП Регіональне управління.

Міністерство освіти та науки України  затвердило: Програму предметного тесту ЄФВВ з управління та адміністрування.

Нижче міститься посилання на наказ про затвердження та Програма предметного тесту ЄФВВ з управління та адміністрування.

09.02.22

Зустріч зі стейкхолдерами

9.02.2022 р. у приміщенні ЗОДА проходив «круглий стіл» на тему «Обговорення шляхів удосконалення проектування та реалізації ОП Регіональне управління в НУ Запорізька політехніка за участі роботодавців Кучеренка М. (ЗОДА), Бурми С. (Запорізька обласна рада), Ставицької О. Широківської ТГ (Агенція розвитку громади), Петраша Ю. (Регіональний фонд підтримки підприємництва). Під час зустрічі акцентувалася гостра потреба у фахівцях сфери ПУА в органах державного управління (Кучеренко М.) та органах місцевого самоврядування, зокрема на фахівців із проектного менеджменту та адміністрування регіональних програм і проектів. Відбувався обмін думками про щодо цілей і змісту ОП. Висловлені пропозиції до оновлення ОК та ВК. Предметною стала дискусія про розвиток ПРН та розширення компетентностей з підготовки фахівців у сфері публічного управління  та адміністрування. Стейкхолдери висловили пропозиції з розширення практичних модулів змісту ОК Регіональне управління та ОК Цифровізація врядування, ОК Місцевий та регіональний розвиток.

 

                                      


27.01.22

Робота з патріотичного виховання молоді

 Кафедра менеджменту тісно співпрацює з комунальним закладом «Обласний центр патріотичного виховання молоді».  Співпраця спрямована на виховання різнобічно та гармонійно розвиненого, національно свідомого, високоосвіченого та компетентного громадянина України. А здатність до саморозвитку та самовдосконалення - одні з найбільш важливих рис, необхідних людині для досягнення цієї мети.

Ключовими напрямами  виховної роботи з молоддю є модернізація учбово-виховного процесу, що найбільш важливими для становлення української державності, побудови громадянського суспільства й інтеграції країни у світову та європейську співдружність.

Також національно-патріотичне виховання молоді безпосередньо пов'язане з підготовкою потенційних кандидатів, які надалі будуть прийняті на військову службу, тому кафедра дуже вдячна шановним гостям, Котюху Олександру Володимировичу, заступнику військового комісара - начальнику сектору комплектування Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, та Ральцеву Юрію Олександровичу, начальнику відділу рекрутингу та комплектування – заступнику начальника сектору комплектування Запорізького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які провели зустріч с працівниками кафедри та випускниками магістрами.

На зустрічі обговорювали питання щодо методологічних принципів для цілеспрямованої діяльності органів влади, які  сприяють вихованню у молоді правильних рис, властивих справжнім патріотам України:

- готовність самовіддано розвивати суверенну та демократичну державу;

- уміння визначати та виявляти національну гідність;

- знання того, як правильно відстоювати свої права, а також виконувати будь-які покладені обов'язки;

 - сприяння створенню та підтримці цивільного світу та згоди в межах суспільства.

В основу діяльності виховання молоді закладаються поняття, яким є ідеал громадянина України, що має необхідні навички та здібності до багатостороннього саморозвитку та самореалізації.  

 


25.01.22

Урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми: «Менеджмент організацій та адміністрування» та спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітньої програми: «Регіональне управління»

25 січня відбулося урочисте вручення дипломів магістрам спеціальності 073 «Менеджмент» освітньої програми: «Менеджмент організацій та адміністрування» та спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітньої програми: «Регіональне управління».

В університеті існує чудова традиція – урочисте вручення дипломів у мантіях, через що головний корпус нагадував середньовічний замок чи монастир: всюди можна було зустріти молодих людей у довгих чорних мантіях та чотирикутних бонетах з пензлями.

Ми вітаємо вас, випускники. Однією стрімкою миттю пролетіли щасливі студентські роки. І сьогодні в душі трепет, від довгого очікування, гордість від розуміння власної сили та здобутих знань. Нехай за порогом рідного улюбленого університету, для вас розкриється нове і дуже щасливе життя. Бажаємо вам, щоб ви досягли всього, що мрієте сьогодні. Застосовуйте на практиці, чого ви навчилися. Працюйте та отримуйте від цього задоволення.

Шановні випускники, користуйтеся своїм ексклюзивним правом бути на голову сильнішим та успішнішим за інших. Ви випускники кафедри менеджменту НУ «Запорізька політехніка»! Пам'ятайте про подяку перед alma mater! Розвивайтеся та досягайте максимальних перемог! Віват, магістри! Віват, університет! Віват, кафедра менеджменту!

 


12-14 січня 2022

Участь проф. Гудзя П.В. в акредитації ОПП «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування»

Протягом 12-14 січня проф. Гудзь П.В. очолював Експертну групу НАЗЯВО з акредитації ОПП «Публічне управління та адміністрування» за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти у Вінницькому державному педагогічному університеті імені Михайла Коцюбинського.

 


29.12.21

Підписання Меморандуму про співпрацю між Національним університетом "Запорізька політехніка" та Запорізьким регіональним центром підвищення кваліфікації

29 грудня 2021 року між Національним університетом «Запорізька політехніка» та Запорізьким регіональним центром підвищення кваліфікації було підписано меморандум про співпрацю.

Сторони в межах чинного законодавства України, зокрема, законів України "Про державну службу", "Про службу в органах місцевого самоврядування", мають наміри співпраці з метою обміну досвідом та поглиблення взаємодії у сфері професійного навчання публічних службовців регіону.

Відповідно до напрямів співробітництва сторонами заплановано:

– інформаційна співпраця з питань формування професійного, компетентного, вмотивованого персоналу державних органів та органів місцевого самоврядування, зорієнтованого на особистий професійний розвиток;

– розробка та реалізація спільних освітніх, науково-практичних та освітньо-наукових програм, методичних матеріалів, у тому числі шляхом створення спільних науково-дослідних колективів та проєктів розвитку;

– проведення спільних наукових досліджень та розробка методичних посібників і рекомендацій з окремих питань соціально-економічного розвитку регіону та регулювання суспільних відносин, які становлять взаємну зацікавленість;

– організація і проведення спільних заходів з актуальних питань публічного управління та адміністрування та з метою пропагування діяльності та досягнень Сторін.

                 


24.12.2021

Професор Гудзь П.В. прийняв участь у «Of the ІІІ international research and practical internet conference "Priority directions of development of  science and education", December 24, 2021, ŽÁár nad Sázavou, Czech Republic.


21-24 грудня 2021

Захист дипломних робіт магістрів спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» 

21-24 грудня відбувся захист магістерських робіт за спеціальностями 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування». Щиро вітаємо випускників із захистом дипломів!

Бажаємо, щоб всі Ваші старання та сили привели Вас до успіху, великих перспектив та здійснення найпотаємніших мрій. Нехай життя буде сповнене можливостей для самореалізації та підкорення значущих вершин!

 


21-22 грудня 2021

Третій фестиваль бізнес-ідей «Startup Fest – 2021»

21-22 грудня у Запоріжжі відбувся третій фестиваль бізнес-ідей «Startup Fest – 2021», який цього року проводився у онлайн-форматі. Головна подія фестивалю - проведення конкурсів інноваційних стартапів. Захід організовано департаментом надання адміністративних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради та Запорізькою торгово-промисловою палатою у рамках Програми Підтримки МСП у м. Запоріжжі.

В конкурсі взяли участь студенти групи ФЕУ-518 Змикало Олександра, Віцьков Данил та Кривоног Валерія, які презентували проект «Розвиток соціальної інфраструктури м. Вільнянськ» (консультант – старший викладач кафедри менеджменту Соріна Оксана Олександрівна).

Студенти отримали багато позитивних вражень. Організатори та інші учасники поділилися своїм досвідом, який став корисним для наших студентів.

                                                  


грудень 2021

Співпраця Запорізького економіко-гуманітарного інституту НУ «Запорізька політехніка» з Широківською громадою

Голова Широківської громади Денис Коротенко підписав меморандум з Запорізьким економіко-гуманітарним інститутом. Відтепер навчальну та виробничу практику студенти вишу спеціальностей 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» будуть проходити на базі Широківської сільської ради.

 


02.12.21

VIII Міжнародна наукового-практична конференція «Сталий розвиток – ХХІ століття» (наукові читання імені Ігоря Недіна)

 2-3 грудня 2021 року відбулася VII Міжнародна науково-практична конференція «Сталий розвиток – XXI століття» (наукові читання імені Ігоря Недіна).

Організатори конференції: Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Теплоенергетичний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Мета конференції: об’єднати науковців та широке коло фахівців для обговорення актуальних проблем сталого розвитку в XXI столітті, встановлення контактів між вченими, обмін практичними результатами наукових досліджень.

Напрями роботи конференції:

-        Сталий розвиток держави: теорія, методологія, механізми забезпечення;

-        Реалізація принципів сталого розвитку в збагаченні економічної та екологічної безпеки держави;

-        Цифрова енергетика в системі забезпечення сталого розвитку держави;

-        Організаційно-економічні механізми та практична реалізація забезпечення сталого розвитку держави;

-        Інформаційні технології в системі забезпечення сталого розвитку.

У роботі конференції прийняв участь декан факультету економіки та управління, доцент кафедри менеджменту Корольков Владислав Васильович, який виступив з доповіддю на тему: «Формалізація цілей сталого розвитку на світовому рівні та її реалізація в Україні».


02.12.21

Міжнародна бізнес-гра поєднала студентів Казахстану та України

2 грудня 2021 року кафедра «Менеджменту» Національного університету «Запорізька політехніка» (Україна) спільно з кафедрою «Державного аудиту» Євразійського університету імені Л.М. Гумільова (Казахстан) провели міжнародну бізнес гру для студентів спеціальностей «Менеджмент організацій», «Публічне управління» та «Державний аудит». Студентам із Казахстану та України було запропоновано вирішити низку проблемних питань, ефективно розподілити бюджетні кошти з огляду на інтереси населення. 

 

Рішення команд оцінювало міжнародне журі, яке складалося з самих студентів і розглядало всі представлені рішення з позицій економічної, екологічної та соціальної ефективності. Гра проходила англійською мовою, це практична реалізація тих знань, які студенти отримали, вивчаючи «Аудит ефективності» (студенти Євразійського університету імені Л.Н. Гумільова), «Соціальна відповідальність та активність суспільства» (студенти спеціальності «Публічне управління» НУ «Запорізька політехніка»)  та «Управління діловими комунікаціями» (студенти спеціальності «Менеджмент» НУ «Запорізька політехніка»), у яких дані дисципліни викладаються англійською мовою.

З вітальним словом виступили представники кафедр «Державний аудит» Євразійського університету імені Л.М. Гумільова (доцент Мадіна Серікова) та кафедри «Менеджменту» Національного університету «Запорізька політехніка» (завідувач кафедри, професор Тетяна Веніамінівна Пуліна), які розповіли про свої університети та кафедри. Студенти Запорізької політехніки дізналися історію Євразійського університету імені Л.М. Гумільова, одного з найкращих університетів Казахстану. Казахстанські та українські студенти у процесі гри показали свою компетентність та креативність. Студенти Євразійського університету імені Л.М. Гумільова були визнані одними з переможців гри, а також було прийнято рішення направити пропозиції казахстанських студентів на розгляд органам державного управління Запорізької області України.


25.11.21

Участь у завершальній конференції проекту ClusteRISE

25 листопада проф. кафедри менеджменту Пуліна Тетяна Веніамінівна прийняла участь у завершальній конференції проекту ClusteRISE в програмах регіонального розвитку GIZ розвитку кластерів «Інжиніринг-Автоматизація- Машинобудування» (ІАМ), яка зібрала близько 100 учасників-прихильників кластерного розвитку з багатьох регіонів України, в тому числі, Запоріжжя.

   


вересень-листопад 2021

Міжнародна академічна мобільність студентів та викладачів кафедри менеджменту Національного університету «Запорізька політехніка»

 Протягом вересня – листопада 2021 року в Молдові проходив третій Міжнародний конкурс студентських науково-дослідних робіт з економіки, який організував науково-дослідний центр «Прогрес» при Комратському державному університеті. Участь у конкурсі взяли студенти кафедри менеджменту (спеціальність "Менеджмент організацій" і "Публічне управління та адміністрування", які за результатами конкурсу нагороджені дипломами:

– диплом ІI ступеня – Корвига Анастасія (група ФЕУ-319), тема науково-дослідницької роботи «Peculiarities of the construction of personnel policy and personnel management strategy in modern conditions» (науковий керівник – професор кафедри, доктор економічних наук Надія Шмиголь);

– диплом ІІ ступеня – Зінченко Анастасія (група ФЕУ 310), тема науково дослідницької роботи «Socio-economic policy of local governments to support micro and small businesses in the context of the Covid-19 pandemic in Poland and Ukraine» (науковий керівник – професор кафедри, доктор  економічних наук Петро Гудзь).

– диплом ІІІ ступеня – Кошелева Софія (група ФЕУ-510), тема науково-дослідницької роботи «Peculiarities of the construction of personnel policy and personnel management strategy in modern conditions» (науковий керівник – професор кафедри, доктор економічних наук Надія Шмиголь).

 Щиро вітаємо здобувачів вищої освіти та наукових керівників кафедри менеджменту і бажаємо нових наукових звершень!

/>         


21.10.2021

VIII Міжнародна наукового-практична конференція «Детермінанти регіонального розвитку» в Пілі (Польща)

 21-22 жовтня 2021 року в Пілі (Польща) відбулася VIII Міжнародна науково-практична конференція «Детермінанти регіонального розвитку» (VIII Intranational Scientific Conference on Determination of Regional Development organized by Stanislaw Staszic University of Applied Sciences in Piła). У конференції взяли участь представники багатьох наукових інститутів із 6 країн – Великобританії, Італії, Румунії, Туреччини, України та Польщі. Доктори економічних наук, професори кафедри менеджменту Пуліна Тетяна Веніамінівна та Шмиголь Надія Миколаївна взяли участь у конференції та написали статтю "Substantiation of the project of development of charging stations network for electric cars", з доповіддю на яку в Польщі виступила д-р екон. наук, проф. Шмиголь Надія Миколаївна.

Розвиваємо наукову дипломатію, пишаємося досягненнями науковців нашої кафедри та бажаємо їм творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності!

 


13.10.2021

Участь у ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України»

13 жовтня відбулося засідання ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції «Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України».

Конфереція проводиться за підтримки Проекту Еразмус+ «Multilevel Local, Nation- and Regionwide Education and Training in Climate Services, Climate Change Adaptation and Mitigation / Багаторівнева освіта та професійне навчання з питань кліматичних послуг, адаптації до змін клімату та їх пом’якшення в локальному, національному та регіональному масштабах – ClimEd», № 619285-EPP-1-2020-1-FI-EPPKA2-CBHE-JP (15.11.2020 – 14.11.2023)

Робота була проведена за наступними напрямками:

- Освіта.

- Екологія.

- Економіка підприємства та управління.

- Право.

- Сучасні інформаційні технології.

- Технічні науки.

- Соціальні комунікації. Медіа.

У роботі конференції взяли участь більше ніж 600 авторів з навчальних закладів, наукових установ, організацій зі всієї України та країн ЄС. Серед них - студентки 2 курсу, спеціальності 281 “Публічне управління та адміністрування” з наступними темами доповідей:

Шиловець І.О. Шведський досвід місцевого економічного розвитку для України, Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 13 жовтня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. С. 1167-1171

Зінченко А.А. Порівняльний аналіз впровадження реформи децентралізації управління у Франції та Україні 798-802. Актуальні проблеми, пріоритетні напрямки та стратегії розвитку України: тези доповідей ІІІ Міжнародної науково-практичної онлайн-конференції, м. Київ, 13 жовтня 2021 року/ редкол. О.С. Волошкіна та ін. – К.: ІТТА, 2021. – 1463 с.

Науковий керівник - доктор економічних наук, професор П.В. Ґудзь.

                                            


12.10.2021

Міжнародна науково-практична конференція «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір»

12-13 жовтня 2021 року на базі Економіко-гуманітарного інституту Національного університету «Запорізька політехніка» відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір».

Конференція запропонувала викладачам ВНЗ, аспірантам, науковцям, фахівцям простір для обговорення економічних, соціальних, правових, політичних, освітніх та інших аспектів реалізації інклюзивного розвитку.

В рамках конференції «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір», науковці з  Таджицького державного університету комерції (Таджикистан), Куявсько-Поморської Вищої школи у місті Бидгощі (Польща), Соціально-економічного університету в Пшеворську (Польща), Економічного університету Варна (Болгарія), ISMA університету (Латвія) представили власне бачення потенційних можливостей поліпшення ситуації у своїх країнах.

Дискусійні питання, які були окреслені на пленарному засіданні, учасники продовжили обговорювати на тематичних секціях конференції. Робота секцій здійснювалась за наступними напрямами:

1. Теоретичні та методологічні аспекти інклюзивного розвитку: економічний і соціокультурний виміри.

2. Глобальний вимір інклюзивного розвитку економіки.

3. Економіка інклюзивного розвитку: фінансово-кредитне та обліково-аналітичне забезпечення.

4. Формування механізму публічного управління інклюзивним розвитком регіону.

5. Економіка здорового глузду: теорія та практика.

Кафедра Менеджменту відповідала за секцію 4: Формування механізму публічного управління інклюзивним розвитком регіону.

Спікерами від кафедри були представлені:

1. Віцепрезидент Запорізької торгово-промислової палати

 Професор Антонюк Дмитро Анатолійович

2.Нарівський Олексій Едуардович

Д.техн.наук., професор, технічний директор ТОВ «УкрСпецмаш», член науково-технічної ради «Секція ядерна безпека» Міністерство енергетики України

3. Карпенко Андрій Володимирович

Професор, доктор економічних наук, доцент

Тема доповіді:  «Створення та розвиток машинобудівного кластеру. Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування».                          

4. Генеральний директор Регіонального фонду підтримки підприємництва в Запорізькій області

Степаненко Владимир Васильевич

Тема доповіді: «Проекти інклюзивного підприємництва як складова розвитку соціального бізнесу Запорізької області»     

5. Шмиголь Надія Миколаївна

Д.е.н., професор  НУ «Запорізька політехніка»

Тема доповіді:  Ресурс ефективність як запорука переходу до інклюзивної “зеленої” економіки регіону

6. Белан Ольга Василівна

Докторант

Кафедра економіки та організація туризму, Економічний університет, місто Варна

Тема доповіді: Індустрія туризму в умовах пост пандемічного періоду: виклики і перспективи

Другий день конференції був присвячений актуальним питанням створення та розвиток машинобудівного кластеру в Запорізькому регіоні.  Обговорення відбулося у форматі Круглого столу.

Активну участь прийняли викладачі кафедри та запрошені гості, які виступили кожний зі своїм докладом:

1. Д.е.н., професор Гудзь П.В.

Теоретичні засади створення та розвитку регіональних кластерних об’єднань підприємств.

2. Старший викладач, Соріна О.О.

Сутність та класифікація кластерних об’єднань підприємств.

3. К.е.н., доцент, Тесленок І.М.

Стратегічний  підхід до створення та управління розвитком кластерних об’єднань підприємств.

4. К.е.н., доцент, Панкова А.Ю.

Правове та інформаційне забезпечення створення та розвитку  кластерних об’єднань підприємств.

5. К.е.н., доцент, Нечаєва І.А.

Аналіз створення та розвитку  кластерного об’єднання підприємств Запорізького регіону.

6. К.е.н., доцент, Кутідзе Л.С.

Визначення умов розвитку  кластеру.

7. К.е.н., доцент, Шитікова Л.В.

Визначення потенціалу кластеризації машинобудівної галузі.

8. К.с/г. н., доцент Ткачук О.Ю.

Аналіз підгалузі енергетичного машинобудування машинобудівної галузі .

9. Д.е.н., професор Пуліна

Визначення  напрямів розвитку    кластерного об’єднання  підприємств  Запорізького регіону.

10. Нарівський О.Е.

Д.техн.наук., професор, технічний директор ТОВ «УкрСпецмаш», член науково-технічної ради «Секція ядерна безпека» Міністерство енергетики України

Обгрунтування напрямків створення та розвитку кластерного об’єднання підприємств

11. Д.е.н., професор Шмиголь Н.М.

Обґрунтування  вибору стратегії розвитку кластеру на основі стратегічного підходу кластерного об’єднання підприємств

12. Віце-президент Запорізької торгово-промислової палати

Антонюк Д.А.

Обґрунтування напрямків розвитку.

  

Традиційно до участі у конференції долучилися студенти кафедри «Менеджменту». Які прийняли активну участь в організації та проведенні конференції. У збірнику доповідей конференції  було опубліковано 21 тезу.


15.09.21

Участь проф. Гудзя П.В. у тренінгу за програмою  підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників

 Проф. Гудзь П.В. прийняв участь у тренінгу за програмою  підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників у формі дистанційного експрес-курсу «Основи тестології та розробки тестових завдань» до Єдиного державного кваліфікаційного іспиту  зі спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» галузі знань «Публічне управління та адміністрування» на другому (магістерському) рівні вищої освіти» та отримав відповідний сертифікат  Науково-методичного центру вищої та передвищої освіти МОНУ від 15.09.2021 р.

 


14.09.21

Eкo-форум - погляд у майбутнє!

14 вересня викладачі та студенти кафедри менеджменту відвідали V спеціалізований міжнародний Запорізький екологічний форум у виставковому центрі "Козак-Палац".

Головна тема «Еко Форуму 2021» - Європейський зелений курс через локальні ініціативи. "Еко Форум" має дуже велике значення, адже об'єднує владу, великий, малий і середній бізнес, а також громаду для вирішення найважливішого питання- покращення екології в місті.

В результаті участі у Форумі студенти та викладачі:

- визнали екологічні проблеми; усвідомили, що для збереження довкілля необхідно консолідувати зусилля;

- переконалися, що потрібно цінувати всі багатства природи.Турбота про екологію починається з кожної конкретної людини. Наш світ - це наш дім. Збережемо його разом!

    


09.09.21

 Зустріч зі стейкхолдерами

9 вересня 2021 року у НУ "Запорізька політехніка" відбулася зустріч студентів та викладачів кафедри менеджменту з представником «Приват Банку» - директором відділу реклами Отисько Я.С. та представником АТ «Мотор Січ» Котовим О.Б. У ході зустрічі були обговорені питання щодо працевлаштування студентів, проходження практики на даних підприємствах, майбутні перспективи та кар’єрні можливості випускників кафедри менеджменту.

 

 


07.09.21

XXX Економічний форум у місті Карпач (Польща)

 У польському курортному місті Карпач у вівторок, 7 вересня 2021, розпочався ювілейний XXX Економічний форум, в якому беруть участь до трьох тисяч учасників, зокрема із України. Професор кафедри менеджменту Надія Шмиголь також була запрошена та прийняла участь у даному масштабному заході.

                   


30.07.21

Кафедрою менеджменту засновано нове наукове видання «Управління змінами та інновації»

 Посилання на сторінку журналу на сайті НУ "Запорізька політехніка"

«Управління змінами та інновації» – це економічний науково-практичний журнал, заснований у 2021 році Національним університетом «Запорізька політехніка». 

Свідоцтво про реєстрацію ЗМІ: КВ № 24911-14851ПР від 30.06.2021 року.

ISSN друкованої версії журналу: 2786-5703

ISSN електронної версії журналу: 2786-5711

Періодичність видання: 4 рази на рік.

Журнал включено до наукометричних та реферативних баз даних: Index Copernicus; Google Scholar; Crossref; НБУ ім. В.І. Вернадського.

Галузь: економічні науки.

Статті публікуються українською та англійською мовами.

Тематичні розділи журналу:

1. Економічна теорія та історія економічної думки.

2. Світове господарство і міжнародні економічні відносини.

3. Економіка та управління національним господарством.

4. Економіка та управління підприємствами (за видами діяльності).

5. Розвиток продуктивних сил і регіональна економіка.

6. Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища.

7. Демографія, економіка праці, соціальна економіка і політика.

8. Гроші, фінанси і кредит.

9. Бухгалтерський облік, аналіз та аудит (за видами діяльності).

10. Статистика.

11. Математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

Запрошуємо всіх бажаючих до співробітництва з нашим виданням та пропонуємо опублікувати Ваші статті. Це видання розраховане не тільки для науковців, а й для практиків, які черпають із нього чимало корисного для своєї діяльності.

 


30.07.21

Міжнародне науково-освітнє стажування «Написання та публікація наукових досліджень: сучасна специфіка та глобальні можливості» (на базі Institute of Social and Economic Initiatives / Global Network разом з Annamalai University - AU, IIM-Bangalore, Emerald Publishing)

30 липня 2021 р.  завершено Міжнародне науково-освітнє стажування «Написання та публікація наукових досліджень: сучасна специфіка та глобальні можливості», організоване на базі Institute of Social and Economic Initiatives / Global Network разом з Annamalai University - AU, IIM-Bangalore, Emerald Publishing, в якому прийняла участь д.е.н, професор кафедри менеджменту Шмиголь Н.М.

Велика подяка @Institute of Social and Economic Initiatives за організацію такого грандіозного та інтернаціонального заходу. Учасники з UK, USA, Ukraine, India, Lithuania, Zambia, France, Malaysia, UAE, Turkey, Germany, Bulgaria, Mexico, Croatia, Albania, Palestine, India, Sierra leone,  Azerbaijan, Uzbekistan, Ghana, Poland, Austria, Saudi Arabia, Canada. З 51 закладу вищої освіти Amer M. G. Alaya Anna Staszewska, Олена Яріш, Юрий Ткаченко, Viktoriia Yanovska, Василь Перебийніс, @gordana nikolic Sanda Grudic Kvasic, Oleksandr Khymenko, Elenica Pjero Beqiraj, Derar Eleyan, Nadezda Shmygol, Shahin Bayramov, та багато інших шанованих дослідників з наукових організацій та асоціацій більше ніж 20 країн світу:

- працювали на 6 он-лайн сесіях міжнародного воркшопу на базі Annamalai University https://annamalaiuniversity.ac.in/.../academic_research..., отримуючи матеріали лідерів академічної думки, представників провідних університетів світу та видавців;

- обмінювались досвідом, бреймстормили, працювали в групах та індивідуально;

- розширювали коло своїх національних та міжнародних академічних партнерів;

- формували наукові партнерства для роботи в спільних дослідницьких і публікаційних проектах;

- досліджували можливості залучення грантового фінансування для освітніх та наукових проектів;

- вивчали міжнародний досвід організації систем вищої освіти різних країн світу, приймали участь в он-лайн турах до університетів, які представляли спікери програми:

Portland State University Portland State University, USA;

Annamalai University - AU Annamalai University, India;

Lithuania Business University of Applied Sciences University of Applied Sciences, Lithuania

Greenwich University University of Greenwich University of Greenwich, London, UK;

Brest Business SchoolBrest Business School, France;

Queen Mary University of London Queen Mary University of London Queen Mary, University of London, UК.

 


13.07.2021

Вступна кампанія 2021

З 13 липня стартувала вступна кампанія 2021 року, в якій активну участь взяли викладачі та студенти кафедри менеджменту.

 


26.06.2021

24th FAI International Conference on the theme of «Global Trends of Data Analytics in Business Management Social Sciences Medical Sciences and Decision making»

26 червня 2021 р. д.е.н, професор кафедри менеджменту Шмиголь Н.М. приймала участь у 24th FAI International Conference on the theme of «Global Trends of Data Analytics in Business Management Social Sciences Medical Sciences and Decision making», які проводилась університетом Індії.  В даній конференції вражає інтернаціональний склад учасників, рівень підготовки доповідей, привітальна частина із національними танцями та процедурою нагородження кращих доповідей минулого року. На цій конференції професор Шмиголь була оголошена серед нагороджених за кращу наукову доповідь.  Дуже дякуємо професору Pankaj Srivastava за запрошення!

/>  


09.06.2021

Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги

Сьогодні, 9 червня 2021 стартував он-лайн Бізнес-форум міжнародної технічної допомоги. Захід проводиться Запорізькою міською радою за участю Запорізької торгово-промислової палати в рамках реалізації Програми сприяння розвитку малого та середнього підприємництва у місті Запоріжжі на 2021 рік. Надія Шмиголь, професор кафедри менеджменту та координаторка південного регіону від проекту Центру «Ресурсоефективного та чистого виробництва» розповіла про інструменти допомоги малому та середньому бізнесу в Україні в рамках міжнародних проектів, які реалізуються Центром «РЕЧВ», та запросила пройти безкоштовне навчання на Онлайн-курсі «Ресурсоефективне та чисте виробництво», а також прийняти участь у інших проектах Центру, серед яких фінансована ЄС програма «Європейський Союз для довкілля» (EU4Environment), на яку залучаються виробничі підприємства як демонстраційні.

       


10.05.2021

ГРАФІК КОНСУЛЬТАЦІЙ ВИКЛАДАЧІВ

КАФЕДРИ МЕНЕДЖМЕНТУ 
ПІБ викладача


Консультація


1


Пуліна Тетяна Веніамінівна


Вівторок 13:30-15:00

Четвер 13:30-15:00


2


Гудзь Петро Васильович


Понеділок 13:30

Вівторок 13:30


3


Шмиголь Надія Миколаївна


Вівторок 14:00

Четвер 14:00


4


Панкова Алла Юріївна


Вівторок 10:00

Четвер 10:00


5


Ткачук Олександр Юхимович


Вівторок 10:00

Четвер 10:00


6


Тесленок Ірина Миколаївна


Вівторок 10:30-11:30

Четвер 10:30-11:30


7


Нечаєва Ірина Анатоліївна


Вівторок 10:00-12:00

Середа  10:00-12:00


8


Кутідзе Людмила Сергіївна


Вівторок 11:00


13.05.2021

В межах гармонізації освітнього та наукового процесів реалізації ОП "Регіональне управління"
проф. Гудзь П.В. 13 травня 2021 р.приймав участь у якості офіційного опонента на дисертацію Швед Аліни Борисівни на тему «Теоретико-методичні аспекти формування стратегії управління економічним розвитком регіонів», що подана на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю 08.00.05 – розвиток продуктивних сил і регіональна економіка на засіданні спеціалізованої вченої ради, шифр Д 64.251.01, у Науково-дослідному центрі індустріальних проблем розвитку НАН України (м. Харків)


30.04.2021

Підсумки участі викладачів кафедри менеджменту у проєкті CerTour II

У квітні 2021 року викладачі кафедри менеджменту д-р екон. наук, проф. Пуліна Т.В., д-р екон. наук, проф. Гудзь П.В., д-р екон. наук, проф. Шмиголь Н.М., канд. екон. наук, доц. Корольков В.В., канд. екон. наук Риженко О. М., старший викладач Соріна О.О. та проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету, д-р техн. наук Шило Г. М. прийняли участь у проєкті CerTour II, який реалізується ДО «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області» та пройшли навчальний 30-годиний тренінговий курс для наставників представників туристичної сфери, отримавши відповідні сертифікати.

       


21.04.2021

Підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» у 2020/2021 н. р.

21 квітня 2021 року Полтавська державна аграрна академія провела  підсумкову відеоконференцію для захисту наукової роботи студентів.

За результатами ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 073 «Менеджмент» спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» у 2020-2021 н.р студентка кафедри менеджменту Стуконог Карина стала переможницею та отримала диплом 3 ступеню. Свою роботу «Управління конкурентоспроможністю бізнесу в сучасному інформаційному середовищі» Карина підготовила під керівництвом д.е.н., професора Шмиголь Н.М.

У Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції» у 2020/2021 н. р. галузева конкурсна комісія розглянула 118 поданих наукових робіт від 192 авторів та відмітила достатньо високий науковий і практичний рівень підготовки всіх робіт, тому перемога Карини у такій важкій конкуренції є ще більш цінною.

Вітаємо Стуконог Карину та д.е.н., професора Шмиголь Н.М. із такою вагомою перемогою!

/>                   


12.04.2021

IV Міжнародний науковий конгрес «Суспільство та  інтелект – 2021»

12 квітня 2021 року стартував IV Міжнародний науковий конгрес «Суспільство та  інтелект – 2021», що об'єднав науковців з прогресивних  університетів, наукових інститутів та організацій України, Латвії, Польщі, Узбекистану, Таджикистану, Казахстану, Грузії, які стали співорганізаторами цієї наукової події.

До відкриття приєдналися представники генеральних партнерів Конгресу - Товариство «Метінвест Холдинг», ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», ВО «Криворізький Фонд майбутнього». Конгрес є фінальною частиною наукового стажування, в якому прийняли участь д.е.н., професор,  завідувач кафедри менеджменту Пуліна Т.В., та д.е.н., професор кафедри менеджменту Шмиголь Н.М.

Вітаємо колег із новими науковими здобутками!

/>                   


22.02.2021

Акредитація

09-11 березня 2021 буде проходити акредитація освітньо-професійної програми  "Регіональне управління" спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», освітнього рівня "бакалавр"

Переглянути акредитаційну документацію 

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ "Запорізька політехніка" оприлюднені відомості про самооцінювання освітньо-професійної програми  "Регіональне управління" спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування», галузі знань 28 «Публічне управління та адміністрування»
Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ "Запорізька політехніка", роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. Анкети можна заповнювати за посиланням.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальній особі, гаранту освітньо-професійної програми "Регіональне управління" спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» д.е.н., проф. Гудзь П.В.  на e-mail:kafedra_manager@zntu.edu.ua

 Підключитися до зустрічей можна буде у конференції ZOOM, посилання буде доступно пізніше.

Дякуємо за співпрацю.


26.02.2021

Продовж багатьох років кафедра менеджменту співпрацює з CFA Institute Research Foundation.
Здобувачі вищої освіти активно приймають участь у конкурсах, що проводить фундація. В різні роки в написанні та наступному захисті конкурсних робіт CFA Institute Research Foundation приймали участь:
Попова М.
Демків А.
Гуканова М.
Коляда К.
Дьордій Є.
Амелькіна Г.
Єськов К.
Біденко І.
Лавриненко В.
Рощіна Д.
Бень В.
Довга І. та інші.

Подарунок двох книг від CFA Institute Research Foundation :
•       Історія фінансових ринків: від класиків - сучасникам - переклад книги CFA Institute Research
•       ESG-принципи та відповідальне інституційне інвестування - переклад книги CFA Institute Research


24.02.21

Матеріали форуму «Інструменти локального економічного розвитку. Досвід успішних громад України та Польщі»

Шановні колеги!

Нам дуже прикро це повідомляти, але відбулися збої в роботі Зуму, Фейсбуку і Ютюбу, пов'язані з системними оновленнями, про які неможливо знати заздалегідь.

На жаль, заплановані трансляції зірвалися перед самим початком події.

Ми вели запис дискусії і панелей. Тому всі записи ви можете переглянути у зручний для вас час.

За посиланням доступне відео з першої панелі події: https://www.youtube.com/watch?v=OVc46RqmTqY

За посиланням доступні фото з події - https://www.flickr.com/photos/ucmc_ua/albums/72157718401935022

Всі інші матеріали є у папці на гугл-диску (відео польських експертів, записи панельних дискусій, презентації): https://cutt.ly/elzMsKB

Також посилання на фільм Інвестиції в гміні (Польща): https://youtu.be/SVxG18CTbCc

 
Щиро перепрошуємо за незручності і сподіваємося на ваше розуміння.


12.02.2021

Професор кафедри, д.е.н., Шмиголь Надія Миколаївна у 2020-2021 році приймає участь міжнародних проектах: “Енергоефективність у громадах II”, що впроваджується в Україні Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), Програма “Європейський Союз для довкілля” в Україні, та разом із завідувачкою кафедрою менеджменту Пуліною Тетяною Веніамінівною у проекті «Сприяння адаптації і впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи центру більш чистого виробництва в Україні, ЮНІДО».

 Подані заявки на участі у проектах : Проект КОСМЕ (FinTech Cluster) COS-CLUSINT-2020-3-01  Европейське стратегічне кластерне партнерство - Міжнародне (ESCP-4 i)


09.02.2021

Екскурсія студентів кафедри менеджменту до Олександрівської Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Запорізькій області

9 лютого 2021 кафедрами менеджменту та обліку і оподаткування було організовано екскурсію для студентів II – IV курсів спеціальностей 281 «Публічне управління та адміністрування», 073 «Менеджмент» і 071 «Облік і оподаткування» до Олександрівської Державної податкової інспекції ГУ ДПС у Запорізькій області. Під час екскурсії відбулася зустріч з Начальником Олександрівського відділу податків і зборів з юридичних осіб Ратієвим Дмитром Сергійовичем. Студенти отримали відповіді на питання щодо особливостей роботи Державної податкової інспекції і можливостей працевлаштування та дізналися про:

- склад, структуру та напрями роботи ДПС у Запорізькій області;

- роботу із запобігання схемам ухиляння від сплати податків.

        


09.02.2021

Відбулося засідання робочої групи з розробки проєкту Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2021-2023 роки!   

Фінансування, створення відкритого простору FabLab Robotics на базі НУ "Запорізька політехніка" є одним із напрямків, що входе до складу проєкту "Комплексної програми розвитку..." . Це надасть можливість молодим винахідникам працювати з високотехнологічним обладнанням та реалізовувати протипи нових виробів, проводити навчання кваліфікованих робітників сучасним технологіям.Представники НУ "Запорізька політехніка" - проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету Шило Галина,; директор бізнес-інкубатора, зав.каф.менеджменту ПулінаТетяна; зав.каф.електричних машин Яримбаш Дмитро; дирептор компанії Profi+ та старший викладач кафедри ІТЕЗ Шевченко Олексій взяли участь у обговоренні проєкту програми на засіданні ЗОДА.


09.02.2021

Кафедрою менеджменту було підписано договори про співробітництво із закордонними університетатми, зоктрема меморандум про співпрацю із «Університетом третього віку у м. Громадка», Польща, а та «Економічним університетом  м. Бидгощь», Польща. В рамах даних угод  передбачено, в тому числі,  обмін студентів та співробітників за підтримки польських, українських, європейських та інших міжнародних програм обміну, наукова співпраця, а також викладання лекцій.

Саме в рамках меморандуму 09 грудня 2020 року було розпочато цикл лекції польських професорів для студентів спеціальності «Публічне управління та адміністрування».


02.02.2021

В рамках проходження практики, здобувачи вищої освіти четвертого курсу спеціальності 281 "Публічне управління та адміністрування" в Запорізькій обласній державній адміністрації прийняли участь у зустрічі с представниками УФСІ (usif.ua) на засіданні регіональної комісії з оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів, що можуть реалізовуватися за рахунок бюджетних коштів.

Регіональною комісією обговорювались програми та проєкти регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

Наші студенти представили на конкурс "Гід інвестора Запорізької області".

https://www.zoda.gov.ua/news/53972/informatsiya-pro-zasidannya-regionaln...


23.12.2020
Кафедра Менеджменту опублікувала колективну монографію «ENSURING THE SOCIO-ECONOMIC DEVELOPMENT OF UNITED TERRITORIAL COMMUNITIES IN THE PARADIGM OF GOVERNANCE» за напрямом 281 «Публічне управління та адміністрування»

 


7.12.2020

Запрошуєм всіх на міжнародну он-лайн конференцію "Організація мініципального управління в Польщі"

Nadiia Shmygol is inviting you to a scheduled Zoom meeting.

Topic: Організація мініципального управління в Польщі
Time: Dec 9, 2020 01:00 PM Kiev

Join Zoom Meeting
https://us02web.zoom.us/j/89264708135?pwd=WnFBSlB5QkYwZHVCUHBnUjB3bVpaQT09

Meeting ID: 892 6470 8135
Passcode: BjkSg8


4.12.2020

Лекції Володимира Бахрушина на тему «Забезпечення академічної доброчесності учасників освітнього процесу».

Шановні студенти магістратури, керівники дипломних проєктів (робіт), викладачі і студенти університету!
Запрошуємо прослухати лекції Володимира Бахрушина, д.ф.-м.н., професора кафедри системного аналізу та обчислювальної математики на тему «Забезпечення академічної доброчесності учасників освітнього процесу».

Основні питання:

1. Поняття академічної доброчесності. Основні види порушень академічної доброчесності.

2. Академічний плагіат, плагіат та самоплагіат.

3. Фабрикація, фальсифікація та інші види порушень.

4. Поняття та види академічної відповідальності.

5. Практики забезпечення академічної доброчесності в Україні та світі.

Лекції проводитимуться 9 та 10 грудня 2020 року о 16:00 в онлайн-форматі.

Параметри підключення:
https://us02web.zoom.us/j/81609828017?pwd=U081cEQvSFRZOTRSV0h3dE94cXBFZz09
Ідентифікатор конференції: 816 0982 8017
Код доступу: 2020


28.11.2020

В січні-лютому заплановано проведення безкоштовного пробного тесування для випускників шкіл м. Запоріжжя та Запорізької області.

Залежно від епідемситуації пробне тестування проводитиметься офлайн чи онлайн.

Якщо у Вас виникнуть запитання, Ви можете звернутися до ауд. 149, зателефонувати 6-24.
Відповідальна за організацію пробного тестування - Соловйова Тетяна Василівна.


21.11.2020


06.11.2020


26.10.2020

Kongresie Współpracy Transgranicznej Lublin 2020

Проф. Ґудзь П.В. прийняв участь як слухач у Kongresie Współpracy Transgranicznej Lublin 2020, Lublin, 6-9 października 2020 r. https://kongres.lublin.eu/ у роботі секцій:

Priorytety samorządu w nowej rzeczywistości
Kreatywny rozwój – gospodarka bez przymusu wzrostu
Prezentacja form wsparcia udzielanych przez Lublin Ventures
 


23.10.2020

Онлайн I Konferencjа Naukowej

Проф. Ґудзь П.В. прийняв участь у онлайн I Konferencji Naukowej „Artefakty a mechanizmy w społeczeństwie i gospodarce” 20 września 2020, IMW, Jedlina Zdrój, Wroclaw та виступив з доповіддю на тему «Rebranding of industrial region: theory and provison instruments». Zakres tematyczny konferencji:

  • Niewartościowanie – warunkiem rozwoju
  • Empatia – rozumienie społeczeństwa i gospodarki
  • Współczesne metody w zarządzaniu organizacją na przykładzie JST
  • Duch kapitalizmu w XXI wieku – wartości w gospodarce

Uczestnicy Konferencji reprezentowali uczelnie z 5 państw. Konferencja prowadzona była stacjonarnie oraz za pomocą łączy internetowych.


 


18.10.2020

Відео про кафедру менеджменту

Пока йде карантин, наши студентки Каріна Кравченко та Вікторія Яворська зробили на память відео.

Нам дуже сподобалось:)

 

Відео про сучаний стан університету та кафедри

Або подивиться цей ролік в нашій групі ФейсБук


15.10.2020

Акредитація

19-21 жовтня 2020 відбудеться акредитація освітньої програми "Менеджмент", освітнього рівня "магістр" 

Переглянути акредитаційну документацію 

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ "Запорізька політехніка" оприлюднені відомості про самооцінювання освітньо-професійної програми "Менеджмент організацій і адміністрування" щодо підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю 073 – Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ "Запорізька політехніка", роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. Анкети можна знайти за посиланням.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальній особі, завідуючому кафедри менеджменту Пуліній Тетяні Веніамінівні на e-mail:kafedra_manager@zntu.edu.ua

Ознайомитись з програмою проведення акредитаційної експертизи з використанням технічних засобів відеозв'язку у Національному університеті «Запорізька політехніка» освітньо-професійної програми «Менеджмент організацій і адміністрування» (ID у ЄДЕБО 02070849) за спеціальністю 073 – Менеджмент, галузі знань 07 «Управління та адміністрування» другого (магістерського) рівня вищої освіти у період з 19.10.2020 р. по 21.10.2020 р. можна за посиланням.
 

Зустрічі  експертів з різними групами стейкхолдерів відбуватимуться:
19.10.2020  - з  10.00
20.10.2020 – з  9.30

Підключитися до зустрічей можна за посиланням:
https://zoom.us/j/95943595944?pwd=Z0owbzR5bDFFOU1QUUQ2bUQvZzNZdz09
Ідентифікатор конференції: 959 4359 5944
Код доступу: 0e26pR

Відкрита зустріч відбудеться  20.10.2020 об 11.00.
Підключитися до конференції можна за посиланням:
https://zoom.us/j/94222473186?pwd=elhNdzRaL2tUczBWbjBhQlA4ZnBWUT09
Ідентифікатор конференції: 942 2247 3186
Код доступу: szqHn8

 

Дякуємо за співпрацю.

Навчальний план ОП Менеджмент, другий (магістерський) рівень 2019 р.

Освітня програма 2019 н.р.

Навчальний план ОП Менеджмент, другий (магістерський) рівень 2020 р

Освітня програма 2020 н.р.

Самоаналіз ОП

Програма проведення експертизи


13.10.2020

І знову карантин :(

З 15 жовтня по 15 листопада - в універстеті знов введено карантинні обмеження.

Нагадуємо також, що під час самостійної роботи здобувачі вищої освіти мають можливість цілодобового доступу до інформаційних електронних ресурсів наукової бібліотеки НУ "Запорізька політехніка" за допомогою спеціалізованих сервісів:

Кафедра Менеджменту в системі MOODLE: http://moodle.zp.edu.ua/course/index.php?categoryid=324

 


05.10.2020

НУ Запорізька політехніка ввійшов в десятку пілотних університетів  переможців проекту «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами»
 

На підставі обґрунтування підготовленого  викладачами кафедри менеджменту у серпні 2020 р. НУ Запорізька політехніка ввійшов в десятку пілотних університетів  переможців проекту «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами».  Проект реалізується спільно з Міністерством освіти і науки України, Міністерством цифрової трансформації України, Українським фондом стартапів, за підтримки Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Це дуже важливий крок для нашого університету і для розвитку української підприємницької екосистеми. Протягом 2020-21 навчального року запроваджено  новий академічний курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами», який дозволить навчити ціле покоління молодих людей сучасному підприємництву за кращими світовими стандартами.
З  першого семестру 2020-21 навчального року розпочинається в тестовому режимі впровадження програми курсу.

Це дуже важливий крок для нас і для розвитку української підприємницької екосистеми. З Вашою допомогою ми протестуємо та валідуємо новий академічний курс, який дозволить навчити ціле покоління молодих людей сучасному підприємництву за кращими світовими стандартами.

26 – 28 серпня відбувся и 3-денний он-лайн тренінг з інноваційного підприємництва

26 серпня  – Введення в інноваційне підприємництво.
27 серпня – Створення стартапу. Методології, інструменти, підходи.
28 серпня – Менеджмент курсу з інноваційного підприємництва.

На тренінгу детально розглянуто умови, як YEP надалі проводитиме супровід викладачів. Надано необхідні інструменти, додаткові матеріали та обговорено  подальшу механіку спільної роботи.

посилання на запис лекцій: https://www.youtube.com/playlist?list=PLeXeV0w2oJkkM9faXADrTLtnI9AESAr6F


20.09.2020

Поздоровляємо збірну Запорізької області з вдалим виступом – «Золото» у категорії «Групи», ІІ місце у категорії «Трійки», «Золото» у категоріях «Аеростеп», «Аероденс» та «Аерофанк»


14.09.2020

Вітаємо перший курс 

Незважаючи на карантини, віруси та інші негаразди - всеж таки ми зустрічаєм майбутніх керівників! Гр. ФЕУ-510, ФЕУ-520, ФЕУ-310
  
 

03.04.2020

До уваги здобувачів вищої освіти!

У зв’язку з продовженням загальнонаціонального карантину нагадуємо, що освітній процес на кафедрі організований з використанням дистанційних технологій навчання. Просимо відповідально ставитись до виконання індивідуального навчального плану та запланованих з кожної дисципліни завдань.

Навчання проводиться з використанням інформаційно-комунікаційних технологій, застосовуючи "Систему дистанційного навчання НУ «Запорізька політехніка»"  чи будь які інші мобільні платформи навчання, інструменти відеоконференцій та спілкування у додатках та відео-чатах Zoom, Google Classroom, Viber, Skype, Messenger, Facebook, Telegram, e-mail

На виконання наказу ректора НУ "Запорізька політехніка" від 01.04.2020 р. "Про додаткові заходи з організації освітнього процесу в умовах продовження загальнонаціонального карантину", акцентуємо увагу всіх здобувачів вищої освіти на необхідності чіткого виконання кожним здобувачем індивідуального навчального плану, розробленого на основі відповідної освітньої програми та навчального плану з урахуванням особливостей організації освітнього процесу на період карантину з використанням дистанційних технологій навчання, та нагадуємо про необхідність відповідально поставитися до виконання планів навчальної роботи і контролю за дотриманням графіку виконання відповідних тематичних модулів, індивідуальних завдань, тощо.

Нагадуємо також, що під час самостійної роботи здобувачі вищої освіти мають можливість цілодобового доступу до інформаційних електронних ресурсів наукової бібліотеки НУ "Запорізька політехніка" за допомогою спеціалізованих сервісів:

 

Бажаємо Вам здоров'я та успіхів у навчанні! Слідкуйте за інформацією на спеціалізованих ресурсах кафедри та університету, а також у соціальних мережах!

Кафедра Менеджменту в системі MOODLE: http://moodle.zp.edu.ua/course/index.php?categoryid=324


9.12.2019

«Академічна доброчесність»

9 грудня 2019 р. в Національному університеті «Запорізька політехніка» було проведено лекцію на тему «Академічна доброчесність». Професор Бахрушин Володимир Євгенович, член національної команди експертів з реформування вищої освіти, надав вичерпну інформацію щодо понятійного апарату доброчесності, методів та засобів перевірки робіт на плагіат. Були обговорені питання організації внутрішньої якості освіти.


05.11.2019

Екскурсія кафедри менеджменту на ДП "Івченко прогрес"

Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес» ім. академіка О. Г. Івченка — державне підприємство що входить до складу міністерства промислової політики України. Сферою діяльності підприємства є проектування, виробництво, сертифікація, ремонт, випробування, доведення й становлення серійного виробництва газотурбінних двигунів


28.09.2019

Битва стартапів серед молоді «Young business generation YBG»

У коворкінг-центрі «EdisonSpace» відбулась битва стартапів серед молоді «Young business generation YBG». Захід відбувався в рамках реалізації Комплексної програми розвитку підприємництва.

Організатором конкурсу стала Державна організація «Регіональний фонд підтримки підприємництва в Запорізькій області».

Від Бізнес-інкубатора НУ "ЗП" (Кафедри менеджменту?? ) були наступні проекти:

1.ПЗ «Company Finance Controlling (CFC)»
Учасники:
1. Коваль Дмитро, ФЕУ-514м
2. Єськов Кирило, ФЕУ-314м
3. Мірошніченко Валерій, ФЕУ-514м
4. Миронов Костянтин, ФЕУ-314м

2.«Туристичное Бюро»
Учасники:
1. Носов Микита ФЕУ-318м
2. Селенко Олена ФЕУ-518м
3. Жукова Світлана ФЕУ-518м

Звісно, ми всіх перемогли )))

27.09.2019

International IT Forum 2019

International IT Forum 2019 — захід міжнародного масштабу для власників бізнесу, провідних фахівців у сфері маркетингу, web/mob development, blockchain та проактивних громадян, які прагнуть проводити свій час із користю. У 2019 році проводиться за підтримки Офісу Президента.

Цього року в програмі:

● Вперше в Україні — презентація програми «Держава у смартфоні»
● Понад 50 компанії з України і світу в експозиційній зоні (VR, AR, AI, безпілотні технології, робототехніка тощо)
● Панельна дискусія щодо діджиталізації державних процесів з представниками естонського та польського е-урядів

На головній сцені:

● Андрій Федорів, FEDORIV
● Михайло Федоров, радник президента з питань діджиталізації
● Леонід Хацкевич, голова IoT напрямку компанії 482.solutions
● Ноель ЛяШаріт, керівниця проектів зі штучного інтелекту у Microsoft
● Максим Гербут, засновник та генеральний директор PassivDom
● Ілляс Валі, співзасновник rLoop
● Едуард Ахрамович, генеральний продюсер групи компаній Art Nation

International IT Forum — простір реалізації можливостей партнерства представників IT та інноваційних компаній, бізнесу, інститутів влади, компаній державного сектору, потенційних інвесторів, міжнародних організацій, а також інших зацікавлених осіб з питань диджиталізації.

 

Кафедра менеджменту, звісно, теж приймала участь

 

01.09.2019

Вітаємо 1 курс!

Вітаємо перший курс 2019 Менеджмент та Публічне управління.

Це перший набор до (вже) Запорізької політехніки.

Бажаємо наснаги та успіхів в навчанні

18.05.2019

Кубок у фестивалі мистецтв '19

Наші неймовірні хлопці та дівчата із Економіко-гуманітарного інституту другий рік поспіль виборюють кубок у фестивалі мистецтв!

Хороша людина талановита у всьому - і у навчанні, і у мистецтві і у спорті

Вітаємо з перемогою

 

 

16.05.2019

Кафедрі Менеджменту ЗНТУ - 25!!!

Кафедрі менеджменту та Факультету економіки та управління виповнилось 25 років.

Багато зроблено за ці роки, ще більше треба зробити, але нам є чим пишатись у цей день:

Кафедру менеджменту засновано самою першою у Запорізькому регіону, серед всіх інших , нові спеціальності, наукова робота, книги, статті, монографії і багато іншого.

 

Але саме головне - це декілька тисяч випускників, бакалаврів, спеціалістів, магістрів з менеджменту, аспіранти, кандидати та доктори наук.

 

Ми пишаємось нашими випускниками, бажаємо всім успіхів у роботі та житті, натхнення та наснаги.

25.04.2019

Хакатон ДТЕК 2019

Запоріжжя: Конкурс Smart проектів 2019

В четвер, 25.04.2019 в Запорізькому національному технічному університеті пройшов перший відбірний тур хакатону Make IT Smart (Запоріжжя).

У змаганні брати участь команди різних факультетів та спеціальностей ВУЗу. Всі проекти об'єднала тема впровадження концепції Smart City у сферах громадського життя за кількома напрямками.

К

 

 
Файл: