Новий рік – одне з найочікуваніших свят. Кожен вірить, що в новорічну ніч виконуються всі бажання і станеться диво. Багато хто любить зиму саме через це свято. Для студентів наближення Новорічних свят означає не лише подарунки, запах мандаринок та ялинки, сніг і святковий настрій, а й наближення найважливішої події семестру – сесії. Саме тому важливо не піддаватися суму і відчаю, а підтримати новорічний настрій. Студенти Гуманітарного коледжу ЗНТУ впорались із цим завданням просто «на ура» – 18 грудня в стінах коледжу відбулось свято, присвячене Дню святого Миколая та Новому року.

Як відомо, Гуманітарний коледж молодий та невеликий. В святковому залі зібралось зовсім небагато студентів, але це навпаки посприяло створенню теплої та сімейної атмосфери на святі. Ідейний натхненник свята – голова профбюро студентів коледжу Женя Восканян – організувала різноманітні веселі конкурси та солодкі подарунки для учасників. Також, з Днем Святого Миколая і Новим роком студентів поздоровила директор коледжу Приходько Євгенія Теодорівна та побажала здоров'я, добра та успіхів усім присутнім. Головні гостя свята – Дід Мороз та Снігуронька – підтримували атмосферу свята, заохочували студентів до участі у різноманітних конкурсів та нагороджували переможців солодкими заохоченнями.

Метою цього дуже теплого і веселого заходу було відволікти студентів від напруженої сесії та щиро поздоровити їх з новорічними святами, адже Новий рік це відмінний привід попрощатися з минулим роком, забути образи, залишити проблеми за спиною і з новими ідеями, силами, думками вступити на поріг нового року, чекаючи від нього нових відчуттів, емоцій. Сподіваємось, це маленьке сімейне свято, влаштоване профкомом студентів, аспірантів і докторантів ЗНТУ в особі Жені Восканян залишило теплий відбиток в серцях студентів коледжу і запам'ятається надовго.

Катерина Шапка
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ