Ви є тут

Головна

Весна наближається – це можна помітити по календарю, але справжній студент її відчуває і діє! І звичайно, студенти нашого університету не залишилися осторонь від цього грандіозного святкового настрою. «Студентська весна – 2013» – це яскравий тому приклад. П'ять інститутів б'ються за перше почесне місце і Кубок Ректора – Сергія Борисовича Бєлікова.

Відкривати сезон в цьому році 22 лютого удостоївся Інститут економіки та управління. Тематика святкування «Гаррі Поттер» перенесла усіх відвідувачів в Хогвардс, з його типовими мешканцями і таємницями. Студенти підійшли до справи з фантазією, розподілили ролі, створили спеціальні декорації. До речі, головні ролі виконували: Денис Дроган (Гаррі), Антон Якимчук (Рон), Марія Зуй (Герміона).

15 березня 2013 року в актовій залі ЗНТУ відбулося справжнє захоплення будівлі. Бо темою студентської весни Машинобудівного інституту стало «Добро у тротиловому еквіваленті». Невідомі терористи захопили актовий зал і почали вимагати грошей. Але так, як у студентів грошей ніколи не має, але є розум, талант і креативність вони з легкістю домовилися, що замість грошової винагороди будуть платити талантами інституту. А так як талантів на інституті чимало – добро, як завжди перемогло! Ролі терористів відіграли випускники машинобудівного факультету Залевський Кирило та Книш Олександр, а захисником був Шендрик Дмитро.

Третіми за жеребкуванням, тобто 5 квітня, університет став помічати дивні речі. В актовому залі оживають інструменти, глядацький зал і навіть сцена після того, як годинник проб'є 12 ... дня! Ці сенсаційні події можна пов'язати тільки з одним – Інститутом інформатики та радіоелектроніки, а значить кожен бажаючий зміг спостерігати грандіозно-видовищну, креативно-задушевну, абсолютно неповторну палітру талантів, щоб продемонструвати наш «інститутський» погляд на «Ніч у музеї»! Головні ролі виконували Рибалевський Едуард та Зайцев Глеб.

У 2013 році «Студентська весна» набуває все більш загадкову історію, переносячи учасників і глядачів в нові незвідані світи, щоб отримати незабутні враження.

«Студентська весна – 2013» - це не тільки виступи факультетів, це багато нових знайомств, цікавих людей. Протягом репетицій зовсім не помічаєш як летить час, тому що все яскраве швидко закінчується, незважаючи на деякі труднощі у підготовці.

Вже дуже скоро глядач зможе спостерігати виступи Інституту управління та права 19 квітня, Фізико-технічного інституту 17 травня, і звісно феєричний та незабутній Гала-концерт – 24 травня, де зберуться усі для того, щоб глядач зміг ще раз проглянути найкращі номери.

Студенти ЗНТУ дякують за підтримку та допомогу у підготовці Профкому студентів аспірантів та докторантів ЗНТУ, Центру культури та дозвілля студентів і студентів, які завжди охороняють наш спокій – СП «Щит».

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ