23-24 жовтня 2014 року в ДВНЗ «Переяслав-Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди» відбулася ІХ Міжнародна науково-практична конференція «Психолінгвістика в сучасному світі», в якій взяли участь доцент кафедри психології, кандидат психологічних наук Бородулькіна Т.О. та студентка магістратури (спеціальність «Психологія», група ГП-219м) Чикулай А.О., яка виступила з доповіддю на тему «Розуміння психологічних категорій та психолого-дидактичних текстів старшими дошкільниками».

Участь Чикулай А.О. стала можливою за фінансової підтримки профкому студентів ЗНТУ.

Результати дослідження молодого науковця відображені у відповідних статті та тезах, написаних у співавторстві з науковим керівником. Статтю опубліковано у збірнику наукових праць «Психолінгвістика» (збірник входить до переліку фахових видань з психології, затверджених ВАК України).

Прес-служба профкому студентів ЗНТУ