Ви є тут

Головна

28 жовтня о 18:00 в актовій залі Запорізького національного технічного університету Машинобудівний інститут урочисто відкрив сезон студентської осені.

Шоу почалося з драйвових панк-рокових мотивів, у яких кмітливий глядач зміг передбачити лейтмотив виступу – «Євротур». По закінченні композиції студенти показали інтродукцію, що пояснила глядачу, як першовідкривачі готувалися до своєї студосені. Нарешті, був оголошений склад журі: голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Іванченко, директор ЦКДС ЗНТУ Вікторія Комінова, а також наші постійні поціновувачі Олег Зима, Гарі Мороз, Олександр Гончаров, Сніжана Лободюк, Вадим Брагуца. До складу альтернативного журі на цей раз увійшли: Тетяна Осьмуха (ЕГІ), Анна Дейнека (ІІРЕ), Кирило Бенда (ФТІ), Аліна Коробка (ІУП). Після представлення суддів Олександр Гончаров звернув увагу, що 29 жовтня виповнилося 19 років з тих пір, як Сергій Борисович Бєліков зайняв посаду ректора ЗНТУ.

«Ну что тут сказать – красавчик!» - лунає від когось із журі.

Студенти Машинобудівного інституту спланували сюжет як у відомому фільмі «Євротур», але зі своїми фішками. Глядач спостерігав почергову зміну двох сюжетних ліній. У першій - двоє друзів, один з них хоче потрапити до дівчини у Німеччину. Забувши квитки до Берліну, з Києва вони змушені летіти до Лондона, з Лондона – до Парижу, потім – в Амстердам, згодом – у Бухарест автостопом, звідки вже на конях помчали до Берліну. Як виявилось, за цей час дівчина повернулася додому в Запоріжжя, тому щасливі і впевнені друзі поїхали назустріч коханню назад. У цей сюжет органічно вплелася друга сюжетна лінія – номери, які характеризували поточний стан хлопців. Глядач побачив запальні танці циган, козаків, танці у стилі хіп-хоп, філософський монолог, сольний спів (також дуети та тріо), українські національні пісні та сучасні про кохання, авторські вірші. Слід згадати також їхню збірну команду КВН, що подарувала аудиторії пару «скетчів». У цьому вихорі знайшлося місце навіть змаганню біт-боксерів, а згодом й інсценованому бою середньовічних лицарів. Вистава закінчилася хеппі-ендом і фінальною піснею за участі всієї творчої команди МІ.

В цілому МІ задав достатньо високу планку для інших інститутів, тож із нетерпінням очікуємо наступних студосеней: гадаємо, що нашим креативним студентам є чим здивувати глядачів.

Олексій Дітчук,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ