Ви є тут

Головна

Минулого тижня прес-служба профкому студентів ЗНТУ разом із зацікавленими «машинківцями» змогла побувати на одній з найзахоплюючих зустрічей. Нехай на вулиці холодно, наші серця були зігріті справжнім паралімпійським вогнем. Тож, розповімо детальніше.

23 вересня на площі Запорізькій було галасливо. Десятки людей урочисто готувалися до зустрічі з НИМИ, з гордістю нашої країни – паралімпійцями.

Ще далеко від порту стає чути сирен-сповіщення про приїзд. Нарешті видніється автобус, яким приїхали спортсмени. Військовий ансамбль урочисто вітає переможців, які вже один за одним з'являються на площі. Першими вітати йдуть україночки з короваєм. Після – представники обласної адміністрації з квітами. В усіх на обличчях щирі усмішки:одні радіють, бо нарешті зійшли на рідну землю, інші раді бачити тут, в Запоріжжі, своїх рідних, своїх чемпіонів.

Мені вдалося особисто поспілкуватися з рідними плавчині Вікторії Савцової. Вони дуже раді такому прийому та пишаються, що 40% медалей нашої збірної належить Віці.

Легкоатлетка Марина Помазан сказала, що в першу чергу вдячна Україні: рідна підтримка як мегазаряджаючий «допінг». На питання, чи рада вона тому, що Україна стала 3, Марина відповіла, що це не третє місце, це цілковита перемога. Всім землякам дівчина побажала здоров'я та завжди досягати своєї мети.

Начальник управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА Наталя Федорівна Власова поділилася своїми відчуттями та емоціями.

- Як вам результати?

- Звичайно, хочеться більшого, та все одно, своїми перемогами ми довели, що ми сильний народ. Не можемо натішитися, 10 спортсменів і 10 медалей. Це ж треба.

- Які ваші наступні кроки у допомозі паралімпійцям?

- Не хотілося б розкривати усі таємниці, але піднято питання про те, аби зробити базу для підготовки паралімпійців у Бердянську. Також керівництво області впроваджує в дію наказ про виплату премії медалістам.

Також Наталя Федорівна сказала, що в понеділок о 12:30 в Запорізькій обласній державній адміністрації відбудеться зустріч із керівництвом області, на якій будуть вручатися медалі та особиста подяка губернатора області Констянтина Івановича Бриля.

Ми також хочемо зазначити, що студенти Запорізького національного технічного університету проявили неабияку зацікавленість до п'ятничної зустрічі з паралімпійцями і представили найбагаточисельнішу та найдружнішу групу підтримки у кількості 58 осіб!

Василина Гав'як,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ