Доброю традицією у Запорізькому національному технічному університеті стали музичні перерви, які прикрашають наші святкові дні. Так і у переддень Міжнародного жіночого дня першу п'ятницю березня розфарбували безперечні таланти нашого ЦКДС Дмитро Шендрик і Максим Величко, чарівні учасниці вокальної студії «Viva», а також неповторний саксофоніст Максим Картинін.

Кожен, хто опинився під час великої перерви перед головним корпусом ЗНТУ, міг стати щасливим власником приємного подарунка від профкому студентів ЗНТУ. Щоправда, для цього потрібно було взяти участь в оригінальному конкурсі. Наші студенти однозначно «не з боязкого десятка»: вони з ентузіазмом та задоволенням подолали усі завдання, від душі поздоровили милих дам із святом, що наближалось.

Гарні емоції отримали й інші спостерігачі дійства, адже їм випала можливість потанцювати, поспівати разом із нашими вокалістами, а також насолодитися вражаючою грою на саксофоні.

Байдужим не залишився ніхто, тому що це так приємно, коли свято приходить під веселий, добрий гамір, який налаштовує на позитив. Дякуємо Центру культури і дозвілля студентів та профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за яскраві моменти та добрі спогади!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ