Ви є тут

Головна

Міжнародний центр CIDECS

Шановні співробітники університету!

Будучи членом організації мережі університетів чорноморського регіону (BSUN), Національний університет «Запорізька політехніка» проводить міжнародну конференцію «Перспективи розвитку цифрових технологій у промисловості та виробництві Чорноморського регіону» (Perspectives in Industry Digitalization and Advanced Manufacturing in the Black Sea Region), присвячену 120-річчю університету.

Конференція відбудеться 18 листопада з 10 по 14 годину у дистанційній формі. Для участі у конференції необхідно попередньо зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdydXmJLl0DuEgZDvpFgs-7UJHP7niB59khagOJ9eGDK3mKsg/viewform

Програма конференції (DOCX, 332 KБ)

Посилання для підключення до онлайн-конференції:

https://ovidius.webex.com/ovidius-en/j.php?MTID=m11013bdfb01edcbad92f19f23d2bb6fe

Meeting number (access code): 174 719 2683

Meeting password: piRwqFVd282

Посилання буде активним з 9-00 18 листопада.

Запрошуємо всіх бажаючих взяти активну участь у роботі конференції.

Центр CIDECS

До уваги викладачів, співробітників, докторантів та аспірантів університету!

Тут ви зможете знайти інформацію щодо відкритих конкурсів на здобуття стипендій та грантів. Більш детальну інформацію про участь у відповідних заходах можна знайти за посиланнями на web-сайти або у центрі CIDECS (головний корпус університету, а. 127а).

Центр «CIDECS»

Національний контактний пункт програми HORIZON 2020 в Україні за напрямом «Розумний, екологічно чистий і інтегрований транспорт» проводить регіональний семінар

«Європейська програма досліджень та інновацій ?ГОРИЗОНТ 2020: ?можливості для української науки і бізнесу»

Час проведення: 24 листопада 2016, з 11:00 до 14:00

Місце проведення: Запорізький національний технічний університет, м.Запоріжжя, вул. Жуковського, 64

Національна стипендіальна програма (НСП) Словацької Республіки пропонує стипендії студентам магістратури, аспірантам, викладачам вищих навчальних закладів і науковим співробітникам України та інших країн для проходження стажувань в словацьких вищих навчальних закладах і науково-дослідних інститутах.

Національна стипендіальна програма фінансується Міністерством освіти, науки, досліджень і спорту Словацької Республіки.

Стипендія в рамках НСП призначена для покриття витрат на проживання (харчування, проживання і т.п.) зарубіжних стипендіатів під час стажування у ВНЗ і НДІ Словаччини.