Ви є тут

Головна

26, 28 та 29 листопада о 15:00 на базі 2-го, 3-го та 4-го гуртожитків відбулися зустрічі з бійцями АТО – Михайлом Пирогом та Дмитром Степаненком. Вони розповіли студентам свої власні історії про військову службу та різні перепони з якими вони зіткнулися. Простими словами про головне, коротко і яскраво.

Невеликий екскурс в історію України, який супроводжувався відповідним відеоматеріалом, надав студентам змогу побачити загальну картину подій.

Бійці порадили самовдосконалюватись та вчитися речам, які можуть знадобитися як у цивільному житті, так і на полі бою, такі як самооборона та базові навички медицини. Мало хто замислюється, що такі дрібниці дуже важливі і, звичайно, вони наголосили на тому, що за молоддю – майбутнє України. Наразі молодь – наше студентство, це ми, і саме від нас залежить, якою країна буде через декілька років.

Після розповіді зацікавлені студенти задавали питання, які їх дійсно хвилюють, на які вони отримали досить лаконічні та зрозумілі відповіді. Говорили про те, що дійсно важливо, що нині непокоїть молодь і не полишає її думок.

Наостанок Михайло Пиріг та Дмитро Степаненко сказали студентам всього декілька слів, та які це були слова. Про те, що як після сьогоднішньої зустрічі вони хоч трішки замислилися над подіями, що відбуваються на Сході країни, і тим, до чого це може призвести, то все це було не марно. Отже кожний наступний день наближатиме нас до омріяного щасливого майбутнього, у якому Україна єдина. Єдина – від заходу до сходу, від півночі до півдня. Ми молоді, ми сильні і незалежні, як і наша країна. І не дивлячись на те, що наші території потерпають від лап загарбника, ми зможемо побороти недругів і віднайдемо своє щастя на теренах України.

Ірина Овчарова,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ