13-15 вересня 2013 року в місті Черкаси відбувся Чемпіонат Європи з окремих вправ пауерліфтингу. Змагання такого типу є особливістю Всесвітньої Бездопінгової Федерації Пауерліфтингу (WDFPF – World Drug-Free Powerlifting Federation).

Ця спортивна подія зібрала 225 учасників із 13 країн. Найбільша кількість учасників представляла Україну. Було також багато атлетів із Росії, Молдови та Великобританії.

У перший день атлети змагалися у присіданні, у другий – у жимі лежачи, в третій – у становій тязі. Спортсмени могли виступати як в одній, так і в кількох вправах, але переможці визначалися в кожній окремій вправі.

Студент Запорізького коледжу радіоелектроніки ЗНТУ Чугуй Дмитро, участь якого у змаганнях стала можливою за фінансової підтримки студентського самоврядування ЗНТУ, брав участь у становій тязі. У першому підході ним була взята вага 205 кг. Наступний підхід становив 215 кг, але, на жаль, не був зарахований через технічну помилку виконання.

За підсумками змагання Дмитро став другим у ваговій категорії до 75 кг Т3 (teenager 3) у віці до 19 років, з чим ми його і вітаємо, й бажаємо подальших успіхів та міцного здоров'я.

Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ