Ви є тут

Головна

12-го жовтня в четвер відбулися фінальні ігри п'ятого щорічного турніру з футболу серед гуртожитків який не відбувся без сенсацій.

Команді «ЗКР» довелося зізнатися в підміні гравця перед грою у півфінал, після розгляду інциденту організаторами і капітанами команд було прийнято рішення дати їм можливість провести матч з командою «Тищенко» який завершився з рахунком 3: 4 на користь команди «Тищенко» і дискваліфікацією команди «ЗКР».

Зокрема в турнірі який розпочався 11 жовтня на стадіоні «Локомотив» взяло участь 8 команд: «Полос», «Бут», «ЗКР», «ЗЕТК», «Тищенко», «Малыгин», «Воложанин», «Погребняк».

Варто відзначити те, що на протязі всього турніру вболівальники переживали немов на "Лізі чемпіонів", на полі теж відчувалась гаряча атмосфера суперництва.

Традиційно в кінці турніру відбулося нагородження команд переможців, перше місце зайняла команда «ЗЕТК», друге «Бут», трете «Тищенко». Переможці отримали цінні призи такі як знижку на інтернет у гуртожитках, сертифікати від спонсорів, а також смачний приз – запашні піци.

Максим Григоржевський,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ