Ви є тут

Головна

Успішно добігає кінця вступна кампанія 2013 року, і вже зовсім скоро до Запорізького національного технічного університету потрапить новий потік першокурсників. Сподіваємося, що вони сумлінно долатимуть граніт вищої науки та гідно продовжать справу своїх уславлених попередників-випускників.

Факт оновлення складу студентів рідної «Машинки» хотілося б підкріпити відповідними цифрами статистики приймальної комісії Запорізького національного технічного університету.

Цього року на денну форму навчання на різні спеціальності було подано більше ніж 8 500 заяв. Із цієї кількості на бюджет поступили 946 осіб, причому 315 із них після закінчення коледжів та технікумів на базі молодшого спеціаліста. Стосовно контрактної форми навчання зазначаємо, що набір ще триває до 25 серпня, тому орієнтовно на сьогоднішній день на контракт оформлені 718 заяв.

Найбільш популярною за числом поданих заяв стала спеціальність технічний переклад: туди бажали поступити 457 абітурієнтів.

Чимало людей восени минулого року були зачислені на підготовчі курси на базі загальнотехнічного факультету Запорізького національного технічного університету. За регулярного відвідування такі курси допомагають не лише ефективно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання, а й можуть підвищити конкурсний бал вступника максимально на 20 балів. Результат відвідування занять на загальнотехнічному факультеті не забарився, і після закінчення підготовчих курсів до нашого університету на бюджетну форму навчання поступили 206 осіб.

Слід також зазначити інформацію для абітурієнтів, які цього або минулих років так і не змогли визначитися на фоні вступної кампанії і не поступили до вишу в 2013: поки що сертифікати ЗНО, які з'явилися, починаючи з 2008 року, є безстроковими, а отже завжди дійсними.

Тож, молодим людям, які приєдналися до числа «машинківців» ми говоримо «Ласкаво просимо!», майбутнім абітурієнтам бажаємо успіху, а тих, хто не поступив, підбадьорюємо шансом, який відкриється перед вами наступного року! Сподіваємося, що Запорізький національний технічний університет дасть вам найкращі знання та омріяну професію, а також подарує найнезабутніші роки студентства!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ