17 жовтня 2014 року пройшло урочисте відкриття турніру з гандболу на Кубок ректора Запорізького національного технічного університету.

Відкривати змагання приїхав голова Запорізької обласної державної адміністрації Баранов Валерій Олексійович. Він побажав учасникам команд здоров'я та миру над головою. Також учасників привітали голова профкому студентів ЗНТУ Іванченко Андрій Володимирович, ректор Запорізького національного технічного університету Бєліков Сергій Борисович, оголосивши відкриття гандбольного турніру.

Тоді головний суддя змагань – Корнієнко Дмитро Сергійович – дав перший свисток, який позначив початок першої гри.

А розпочинався турнір показовою грою ГК «ЗНТУ-ЗАС». Хлопці розділилися на дві команди – «синіх» та «червоних». Показовий поєдинок закінчився із рахунком «15:19», на користь «червоної» команди.

У другій грі взяли участь команди «ГПФ» та «ФЕУ-ГФ». Було дуже цікаво спостерігати за гравцями, адже боротьба вийшла напружена та непередбачувана. У кінці матчу команда «ГПФ» змогла вирвати перемогу у своїх суперників з рахунком «17:15».

І остання гра, яка закривала цей ігровий день, пройшла між командами «ІФФ» та «МФ». З першої і до останньої хвилини не було зрозуміло, хто все ж таки зможе вирвати перемогу. Але у кінці матчу команда «МФ», напевно, втомилася і пропустила серію голів. В підсумку – перемога команди «ІФФ» з рахунком «17:10»!

Мені було дуже приємно, що багато студентів виявили своє бажання брати участь у цьому турнірі. Я можу тільки радіти, адже це змагання дало зрозуміти, що в ЗНТУ навчається здорова та активна молодь, яка надає перевагу спорту та навчанню!

Едуард Ліфенцев
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ