Масштабне працевлаштування студентів ЗНТУ (близько 100 осіб) завдяки Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ було направлене на проведення Першої національної виставки-ярмарки індійських товарів «Краще з Індії». Організаторами цієї виставки виступали: Індійська компанія «A.N.S. Corporation», Посольство Індії в Україні та Запорізька ТПП.

Студенти приймали активну участь у роботі торгово-промислової виставки, працюючи продавцями-консультантами. Усього за період діяльності виставки з 8 по 17 лютого наші студенти зуміли продати понад 20 000 найменувань товарів, від недорогих шарфів та індійських килимів до виробів ручної роботи із слонової кістки та срібла.

Слід також пам’ятати що наступного року індійські партнери привезуть до України ще більше товарів і цікавих ніколи не бачених до цього в нашій країні речей. Обов’язково слідкуйте за оновленням інформації, яку повідомляє Центр сприяння працевлаштуванню ЗНТУ. Тим паче що наступного року, можливо, саме ви можете стати тим щасливчиком, який буде працювати на виставці.

Виходячи з інформації яку повідомили нам в Центрі сприяння працевлаштуванню то вимоги до потенційних кандидатів були такими:

• Обов’язкове знання англійської мови;
  • Уміння грамотно спілкуватися і чітко викладати думки;
  • Чесність та працьовитість;
  • Мати стаж роботи у сфері продаж - не обов’язково.

Залишається лише нагадати, що Центр сприяння працевлаштуванню ЗНТУ завжди має в запасі цікаві вакансії для кожного студента нашого вузу. Центр працює в аудиторії 329а головного корпусу ЗНТУ, телефон 7698603. При бажанні працевлаштуватись завітайте до центру і залиште Ваші анкетні дані – і робота знайдеться.

Володимир Єрмоленко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ