Ви є тут

Головна

3 жовтня 2013 року відбулася нарада з питання нарахування студентам субсидії на опалювальний сезон 2013-2014 роки.

Головним ведучим цієї події був Кеда Вадим Сергійович – заступник директора студентського містечка ЗНТУ.

Також на цьому заході були присутні: Голова профкому студентів ЗНТУ Іванченко Андрій Володимирович та спеціалісти з управління праці та соціального захисту населення Запорізької міської ради по Жовтневому району: Ващенко Наталія Володимирівна, Чистякова Наталія Іванівна, Чемко Людмила В'ячеславівна, Авременко Одена Олегівна.

Головними темами наради були: субсидія, опалення у гуртожитку, допомога сплати за комунальні послуги студентам.

Кожний представник з управління більш детально розповів про свою головну діяльність. А саме:

  • Ващенко Н.В. розповіла в цілому студентам головні питання, які будуть розглядатися.
  • Чистякова Н.І. роз'яснила що таке субсидія, та хто має право отримати її.
  • Чемко Л.В. докладно пояснила весь механізм подачі заяв та декларацій.
  • Авраменко О.О. наголосила та попередила про необхідність подачі правдивої інформації при заповненні заяви та декларації.

Що ж таке субсидія і як саме вона нам, студентам, допоможе?

Так от, субсидія – це допомога, підтримка, виплати споживачам, які надаються за рахунок державного або місцевого бюджету. Розмір субсидії складає від 250-280 гривень за місяць, а оформлюється 2 рази на рік(опалювальний сезон, неопалювальний сезон).

Судячи з усього така допомога дуже необхідна студентам ЗНТУ. Під час дискусії студенти активно включалися та задавали питання, а спеціалісти намагалися докладніше відповісти на усі запитання чітко та доступно для кожного студента.

Після виступів всіх запрошених Кеда В.С. підвів підсумки зустрічі та наголосив на необхідності оформлювати своєчасно субсидії та не забували своєчасно забирати готові довідки.

Закінчилась ця зустріч дружніми оплесками студентів, тим самим вони подякували профкому студентів ЗНТУ за можливість розібратися у системі нарахування субсидій та отримати відповіді на важливі питання.

Желєзнякова Діана
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ