Наприкінці робочого тижня, 13 червня, у Запорізькому національному технічному університеті відбулася конференція студентського самоврядування ЗНТУ. Захід зібрав студентський актив всіх факультетів, а також коледжів та гуртожитків ЗНТУ. Були присутні і поважні гості: ректор «Машинки» Сергій Борисович Бєліков, проректор з науково-педагогічної роботи і виховання студентів Сергій Тимофійович Яримбаш.

Конференція містила звітну частину. Андрій Володимирович від імені студентського самоврядування розповів про виконану роботу наших ентузіастів, продемонструвавши наочні презентації. Були висвітлені всі сторони активного студентського життя. Неодноразово згадувалася і «Школа студентського активу», яка успішно дебютувала цього року і, сподіваємося, стане щорічною.

Крім того, студенти обирали делегатів у виборні органи ЗНТУ різних рівнів. За підсумками обрано 14 осіб до складу вченої ради університету, а також 51 особу до конференції трудового колективу.

У кінці зустрічі студенти поспілкувалися з ректором. Сергій Борисович дав відповіді на найгостріші питання, а також подякував студентському самоврядуванню за добросовісну та віддану роботу, відмітивши її значущість у житті університету та власну гордість за справжню ініціативну студентську команду.

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ