6 березня 2014 року в Запорізькому електротехнічному коледжі ЗНТУ пройшов концерт кращих номерів художньої самодіяльності, які були представлені на огляді 1 березня 2014 року. Їх кількість і різномаїття можна порівняти з великою хвилею емоцій і радості.

Прийняли в огляді самодіяльності участь 187 студентів зі всіх відділень коледжу. Було представлено 51 номер художньої самодіяльності.

До складу журі увійшли: Заступник директора з виховної роботи Іваненко Є.П., Голова профбюро студентів ЗЕТК Романенко К.С., Завідувачі відділень Сергієнко В.С., Федоріна Ж.О., Ільїна І.Г., Булітко С. М., Селецька Я. В., Голова студентської ради ЗЕТК Литвин Є.О..

На думку журі кращими в огляді художньої самодіяльності «Студентська весна - 2014» були:

• студентка гр. ДЗ 12 1/9 Братчєва Альбіна з піснею «Алілуа»
  • студентки гр. ДЗ 13 1/9 із Віршем «Письмо к женщине»
  • студентка гр. ЕП 13 1/9 Тіганова Вікторія з піснею «Намалюю тобі зорі»
  • студентка гр. ЕП 12 1/9 Туманова Світлана з східним танцем
  • студенти гр. ЕМА 12 2/9 з піснею «Разговор с портретом»
  • студенти гр. ЕМА 13 1/9 та ЕМА 11 1/9 з віршем «Поздравление женщин с 8 Марта»
  • студенти гр. ЕМА 13 1/9 з піснею на гітарах
  • студенти гр. ЕМА 11 1/9 з піснею «Песня идущего домой»
  • студенти гр. ЕМА 10 2/9 Ансамбль «Байда» з танцем «Стиляги»
  • студенти гр. МЕУ 13 2/9 з запальним танцем «Джайв»
  • студентка гр. МЕУ 11 2/9 Копіна Маргарита з піснею
  • студент гр. МЕУ 13 1/9 Морозов Олексій з віршем
  • студентка гр. КВЕТ 11 1/9 Нестеренко Юлія з піснею «Рідна мати моя»
  • студентка гр. РПЗ 11 1/9 Зевенко Наталія з піснею.

В рамках концерту було проведено підведення підсумків по відділеннях. Місця розподілилися наступним чином:

• І місце зайняло відділення «Електромашинобудівне» (ЕМА)
  • ІІ місце зайняло відділення «Гуманітарно-економічне» (ЕП, ДЗ)
  • ІІІ місце зайняли відділення «Електроніки та програмування» (РПЗ, КВЕТ) та відділення «Електротехнічне» (МЕУ)

Подарунки були представлені профкомом студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ.

Вітаємо переможців та зичимо безперервного розвитку!

Катерина Романенко
Голова профбюро студентів ЗЕТК ЗНТУ