27 вересня за підтримки профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ відбувся урочистий концерт на честь першокурсників. Перше слово за традицією взяв ректор нашої улюбленої «Машинки» – Бєліков Сергій Борисович, який розповів новачкам про устрій ЗНТУ та поділився спогадами про свою університетську молодість. Продовжив привітання голова профкому студентів Андрій Іванченко, який дав настанови для першокурсників та побажав їм успіхів у навчанні.

На концерті свої вміння та таланти продемонстрували як «новенькі», так і «старожили» нашої сцени. Вмить актова зала перетворилася на яскраву палітру, сповнену неповторними виступами та щирими емоціями.

Концерт відкрили наші танцівники, потім їх підтримали найталановитіші вокалісти. Знову глядачів порадував Гаррі Мороз, який блискуче виступив із своїм акордеоном. Не обійшлося і без зведеного хору ЗНТУ: вони знову якнайкраще виконали свою роботу. Познайомилися із першокурсниками і представники студії спортивного і бального танцю, продемонструвавши свої вміння. На висоті, із гучними оплесками та нестримним сміхом, виступила наша команда КВК «ЗАПОРІЗЬКИЙ ВЕКТОР – МАШИНКА – ЗНТУ», представивши мініатюри та СТЕМ. Цього року на концерті було дійсно надзвичайно багато гумору та сміху. «Машинка» співала, танцювала, декламувала вірші, грала на музичних інструментах та заворожувала.

На урочистості панувала атмосфера домашнього свята та затишку. Всі присутні отримали море позитиву та приємних вражень. Першокурсники запам'ятають цей концерт на все життя, як свою першу значущу подію в нашому славному Запорізькому національному технічному університеті.

Наталія Баранник
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ