Ви є тут

Головна
Кохання з першого погляду

День Святого Валентина – це свято любові і закоханих. Напередодні цього дня, багато людей намагаються приділити своє тепло і увагу своїм половинкам, так як з покон віків День Святого Валентина був відомий тим, що з'єднував закохані серця.

13 лютого 2013 року студенти Запорізького національного технічного університету, Запорізького гуманітарного коледжу та Запорізького коледжу радіоелектроніки, що проживають в гуртожитку ЗКР ЗНТУ (пр. Леніна 117а), вирішили об'єднатися в одну велику родину і влаштувати святкову вечірку «Кохання з першого погляду» з нагоди Дня Святого Валентина.

А який був би захід без підтримки адміністрації університету та коледжу, профкому студентів та дирекції студентського містечка які не тільки надали фінансову допомогу на апаратуру, але ще й забезпечили призовим фондом учасників.

Свято було проведено на 4-тому поверсі в ігровій кімнаті у гуртожитку, і хоча приміщення було не дуже велике, але гарно прикрашене валентинками та різнобарвними кулями – усі залишились задоволені.

Програма була чітко спланована та розрахована на студентів різного віку. 3 пари змагалися між собою у різних конкурсах за титул містер и міс гуртожиток. Переможцями стали Рустамов Віктор (М-719) та Джага Анастасія (МТУ-142). Всього участь у заході прийняли понад 80 студентів. Професійна апаратура, дим машина, світло-лезера, два професійних діджея, МС та конкурси – все як у справжньому нічному клубі. Свято пройшло без конфліктів, інцидентів та у повному порозумінні.

Студентська рада гуртожитку ЗКР висловлює вдячність усім хто допомагав у створенні вечірки та сподівається на подальшу співпрацю.

Студентська рада гуртожитку ЗКР ЗНТУ