Ви є тут

Головна

У дитячому відділенні знаходяться діти та молоді люди з глибокою розумовою відсталістю, більшість з них мають батьків, але змушені практично весь час проводити в будинку інвалідів.

На сьогоднішній день в дитячому відділенні (до 17 років) знаходиться 57 дітей і 65 осіб (від 18 до 30 років) у молодіжному відділенні.

В будинку інвалідів мешкають всього дві дитини зі статусом сироти і кілька дітей, позбавлених батьківського піклування, інші ж мають батьків або опікунів. Весь свій час, включаючи канікули і вихідні, дівчинки перебувають у відділенні, тільки деяких дітей батьки забирають додому раз на місяць або на канікули.

У дитячому відділенні перебувають діти з різними формами розумової відсталості, для всіх них розроблена спеціальна шкільна програма, за якою вони займаються протягом навчального року. Ця програма включає в себе навчання елементарному рахунку, розвитку мовлення, арт-терапію, музичну терапію, «казко-терапію», праце-терапію, фізкультуру.

Крім навчання, є у дівчаток і додаткові заняття: вишивка, шиття, вироби своїми руками, спортивні гуртки. Дуже люблять діти проведення свят і приїзд гостей.

Днями, Кіровське відділення відвідали студенти-волонтери ЗНТУ. Безсумнівно, подібного роду візити завжди залишаються для дітей відрадою. Особливо коли візити не з пустими руками: профком студентів протягом останніх двох місяців збирав одяг, іграшки, тощо і передав все це до будинку інвалідів. Тому, не будьте байдужими! Якщо у вас є хоча б найменше бажання і можливість допомогти, будь-яким чином, дітям-сиротам та інвалідам, втілюйте це в життя!!!

Про все, що потребує притулок – можна дізнатися у адміністрації Кіровського Будинку інвалідів, зв'язавшись з ним, через Гудкову Ганну, голову профбюро студентів електротехнічного факультету ЗНТУ (тел.: 0663833354).

Каряка Артем
студент гр. Е-510
прес-служба профкому студентів ЗНТУ