Онлайн-семінари для фахівців із соціальної роботи
Завдяки Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підвищення кваліфікації фахівців із соціальної роботи та інших працівників системи соціального захисту, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 червня 2021 р. № 598 Запорізький обласний центр соціальних служб спільно з Національним університетом «Запорізька політехніка» з 09 листопада по 07 грудня 2021 року провели низку короткострокових семінарів в режимі онлайн для фахівців із соціальної роботи щодо підвищення кваліфікації працівників надавачів соціальних послуг: фахівців із соціальної роботи, інших працівників системи соціального захисту, до повноважень яких входить соціальна робота з вразливими категоріями осіб, сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах «Соціальна робота з особами та сім’ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах».
Метою семінарів було поглиблення знань, формування та розвиток в учасників підвищення кваліфікації відповідних професійних навичок ведення випадку, оцінки потреб, організації та надання соціальних послуг та профілактики синдрому емоційного вигорання.
У навчальному семінарі взяли участь 88 фахівців з 43 адміністративно-територіальних одиниць.
Програма тренінгу спрямована на підвищення рівня професійних компетентностей: технологія ведення випадку виявлення осіб, сімей та дітей, які належать до вразливих груп сімей та/або перебувають у складних життєвих обставинах, здійснення оцінки потреб особи/сім’ї, надання соціальних послуг, у тому числі, соціального супроводу.
По закінченню онлайн семінару учасники отримали відповідні сертифікати, що підтверджують їх підвищення кваліфікації.

Відомості самооцінювання ОПП «Управління соціальним закладом» (PDF, 344 KБ)
Акредитація освітньої програми «Управління соціальним закладом» для підготовки магістрів в галузі знань 23 «Соціальна робота», спеціальності 232 «Соціальне забезпечення»
З 05 по 07 жовтня 2021 року на кафедрі соціальної роботи та психології заплановано проведення акредитаційної експертизи освітньої програми «Управління соціальним закладом» для підготовки магістрів в галузі знань 23 «Соціальна робота», спеціальності 232 «Соціальне забезпечення»
Ознайомитися з програмою проведення акредитаційної експертиза можна тут (PDF, 212 KБ)
Запрошуємо всіх бажаючих на відкриту зустріч з ЕГ:
Відкрита зустріч з експертами:
ID 4447 Національний університет «Запорізька політехніка», ОП «Управління соціальним закладом»
Час: 06 жовтня 2021 10:30
Підключитись до конференції Zoom:
https://us04web.zoom.us/j/74838354591?pwd=T0dGNTl6M3dQeTJicFpIUDkxajBTdz09
Ідентифікатор конференції: 748 3835 4591
Пароль: 2021
Шановні здобувачі вищої освіти всіх форм та курсів навчання!
Просимо ознайомитись з вибірковими дисциплінами, які вказані на офіційній сторінці університету та обрати ті які відповідають вашим особистим запитам чи бажанням.
Каталог вибіркових дисциплін
Ви маєте зробити вибір до 30 серпня 2021 включно та написати відповідні заяви в деканаті.
З повагою, колектив кафедри соціальної роботи та психології.
22 квітня 2021 року відбулася довгоочікувана гостьова лекція пана професора Валентина Балюка, директора Центру Східної Європи (м.Люблін, Польща) на тему: "Польсько-українські відносини в умовах гібридних загроз безпеці у Центрально-Східній Європі після агресії Росії у 2014 р."
На лекцію були запрошені як студенти спеціальності загальноправових та політичних наук, так і здобувачі другого рівня Вищої освіти спеціальностей «Управління соціальним закладом» та «Соціальна робота».
На лекції було розглянуто ряд питань, які досить актуальними є в сучасних умовах для суспільства:
- важливість українсько-польських відносин;
- продовження Польщею політичного курсу стосовно України;
- необхідність польської підтримки для України та засудження російської агресії.
10 лютого 2021 року відбулося розширене засідання Правління Українського Дослідницького Соціального Консорціуму (УДСК), де були присутні науковці НУ "Запорізька політехніка".
До Наукової Ради УДСК від НУ «Запорізька політехніка» включено проректора, доктора технічних наук Шило Галину Миколаївну. Визначено як контактних осіб для координації наступних напрямків роботи: Соціологія; Проектний менеджмент (гранти, міжнародна співпраця); Комунікація (журналісти, PR, ІТ тощо); Арабаджиєва Д.Ю., д політ. н., завідувача кафедри загальноправових та політичних наук, Поповича В.М., д.філос. н., завідувача кафедри соціальної роботи та психології.
На порядок денний засідання правління були винесені такі питання:
1. Підведення підсумків роботи за 2020 рік
2. Положення про Наукову раду УДСК
3. Обрання членів Наукової ради УДСК
4. Пріоритети діяльності УДСК на 2021р
5. Різне
Серед пріоритетів діяльності УДСК на 2021 рік членами Правління найактивніше обговорювалися питання проведення спільних наукових досліджень з питань реформи децентралізації влади та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграційних реформ, цифрової трансформації та інші теми, які входять до спектру наукових інтересів викладачів кафедри загальноправових та політичних наук, напряму корелюють з метою та фокусом Освітньої Програми 052 «Політологія».

24 березня студенти кафедри соціальної роботи та психології (232 Соціальне забезпечення, 231 Соціальна робота) прийняли участь у круглому столі.
Тема круглого столу : Стратегія регіонального розвитку Запорізької області 2027. Як забезпечити соціальну згуртованість та єдність країни.
Учасники круглого столу обговорили різні аспекти проблеми реалізації на рівні Запорізької області однієї з головних цілей Державної стратегії регіонального розвитку – формування згуртованої держави в соціальному, гуманітарному, економічному, екологічному, безпековому та просторовому вимірах.

Рецензії-відгуки
