У Запорізькому національному технічному університеті відбувся локальний етап Європейських інженерних змагань EBEC Challenge.

Організаторами заходу традиційно виступають активні студенти ЗНТУ, які є членами міжнародної студентської організації BEST (Рада Студентів Технічних Вузів Європи), що займається культурним і науковим обміном між різними університетами в 33 європейських країнах протягом 28 років.

Вже вдесяте інженерні змагання EBEC об'єднують молодих, талановитих, ініціативних студентів. Локальний етап змагань EBEC Challenge'17 проходив під незмінним гаслом – «Design The Future. Today». Головною метою цього проекту є створення сприятливих умов для реалізації неординарних інженерних ідей і створення нових винаходів, які можуть в майбутньому змінити світ на краще.

Студенти змогли спробували свої сили в одній з двох категорій: Сase Study – вирішення аналітичних завдань, дослідження об'єкта, проблеми чи процесу, уявлення стратегічної моделі дії в конкретній ситуації у вигляді презентації; Team Design – моделювання або проектування технічних конструкцій.

Змагання проходили протягом трьох днів з 2 по 4 листопада. Компанія Kness надавала завдання для категорії Сase Study, а компанія Diacom – для категорії Team Design. Партнери змагань Infocom, BIIR, KMZ Industries провели презентації своїх компаній.

В цьому році в локальному етапі EBEC змагалися 10 команд. У категорії Team Design перше місце посіла команда «Order of the Orange Screwdriver» (учасники – Світлана Левченко, Роман Савілов, Артем Бабакін, Олексій Безсмертний), в категорії Case Study – команда «Different» (учасники – Костянтин Мітькін, Владислав Ходан, Олена Усіченко, Андрій Череута). Ці команди візьмуть участь у національному етапі, де зможуть гідно представити ЗНТУ, змагаючись, за перше місце з командами з КПІ, ВНТУ та НУЛП.

Гавриш Олександр,
Член міжнародної студентської організації BEST