Ви є тут

Головна

Командна психологічна покрокова рольова гра з детективним сюжетом, яка показує боротьбу інформованих один про одного членів організованої меншості проти неорганізованої більшості. Мафія — це одна з найцікавіших карткових ігор сучасності.

Мешканці міста, знесилені від розгулу мафії, приймають рішення знищити мафіозі до одного. У відповідь мафія розпочинає війну до повного знищення всіх. Така війна серед першокурсників «проти всіх» точилася з 26 вересня по 5 жовтня 2017 року. Гра видалася цікавою і напруженою. Організатором гри виступив Віктор Холі з клубу «DMC - mafia», а також Профком студентів ЗНТУ представником котрого була Валерія Заїка. Університетські «первачки» змагалися в грі, в якій не можливо виграти чесно. У грі є місце обману і підступності, укладанню та підлим порушенням договорів і альянсів. І в цьому змаганні інтелекту і брехні першокурсники не вдарили обличчям в багнюку, а гарна музика, чудовий ведучий і захоплююча атмосфера зробили гру незабутньою.

Вся гра, наче перенесла гравців в підпільний клуб якогось відомого мафіозі двадцятого століття, а студенти приміряли на себе ролі шерифа, мафії, лікаря і заляканих громадян. Яка гра дозволяє так зануритись в себе і стати іншою людиною?

Хто ж все таки «мафія», а точніше переможець? Фінал показав, що найкраще вміють водити за ніс команда «Пельмяши»(КНТ) У всіх інших такі результати: команда «Лапушки»(КНТ) зайняла друге місце, команда «#9»(ФЕУ+Т) опинилась на третьому місці, а команди: «Флеш»(МТУ), «Лиза Г.»(КНТ+РТ), збірна КНТ+СН посіли четверте, п'яте та шосте місце відповідно.

Варто відмітити високий рівень організації турніру, та, на жаль, невелику кількість першокурсників у турнірі який створювався спеціально для них. Що ж, побажаймо новачкам «Машинки» бути активнішими та сміливішими, адже студентські роки можуть стати чудовим часом, й тільки від нас залежить, як ми їх проведемо

Євген Іванченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ