23 жовтня о 13:30 в аудиторії 320 відбулася презентація по зимовому оздоровленню студентів. Прийшло багато бажаючих подивитися та послухати пропозиції, щодо незабутнього відпочинку.

Важливим моментом, про який ми дізналися саме під час презентації, є такий: для студентів, яким ще не виповнився двадцять один рік, є можливість побачити Європу разом зі своїми друзями, не оплачуючи візу. Там на них чекає безліч пам'яток, маса вражень і задоволень. До речі, для членів профспілки на такий відпочинок є приємні знижки.

Тож для початку, ознайомимося із пропозиціями, турами та їх вартістю.

Автобусні тури Європою (від п'яти до семи днів).

Перший тур «Краків Прагою зачарований!» (від 2768 до 3114 грн) представляє собою подорожі Краковом, Величкою, Прагою, Будапештом та іншими.

Другий тур «Дракон і цукерочки» (3979-4498 грн): загадкове і розкішне місто королів і легенд; музика, мистецтво, коштовності і романтика, мрії та солодощі; загадковий і феєричний світ барвистих гір, кришталевого повітря і гуральського фольклору – все це чекає на вас у чудовому поєднанні Польщі, Австрії та Угорщини. Програма туру передбачає подорож до Відня – одного із привабливих міст столиці Європи, Будапешту – міста витонченої культури, що приваблює і зачаровує. Також ви побуваєте у винному регіоні Угорщини, місті Егер.

Третій тур «Полька Саксонії» (4498-4844 грн) – краса двох країн: Польщі та Німеччини. Ви відвідаєте Краків, Величку (Польща), Берлін, Любек, Гамбург, Дрезден (Німеччина).

Четвертий тур «Тільки я і вона ... танцюючи разом назавжди!» (4498-4844 грн) передбачає собою подорож Краковом, Величкою, Закопаним (Польща), Дрезденом (Німеччина), Прагою, Карловими Варами (Чехія), Нюрнбергом, Віднем (Австрія).

Флоренцію, Рим та Венецію (Італія) ви побачите, якщо оберете тур «Я в захваті, це Рим!!!» (4983-5329 грн).

Ланцуг (Польща), Берлін (Німеччина), Париж, Люксембург (Франція), Прага, Живець (Чехія) ви зможете відвідати туром «Любов і голуби» (4983-5329 грн).

Що включає та не включає вартість, які документи необхідні, інформацію щодо замовлення квитків, ціни на інші пропозиції ви дізнаєтесь в аудиторії 196.

Також, окрім названих турів, профком студентів ЗНТУ пропонує зимовий відпочинок у Львові і навіть в Єгипті, у Карпатах на Новий Рік та Різдво, у Драгобраті.

Валерій Ігнашов, завідуючий гуртожитком № 4, на цій презентації із власного досвіду розповів про захоплюючий відпочинок у Драгобраті і все необхідне, що треба взяти з собою. Із його розповіді студенти відчули масу позитивних моментів, які зустрінуть їх на шляху цього відпочинку. Це і катання на лижах, сноуборді; вечори для мандрівників – караоке, дискотеки та ще багато приємного та незабутнього.

Студентські роки – найкращі! І одним із критеріїв кращого є пізнання нового, нових міст, пам'яток, знайомлення з різними людьми, відвідування чудових країн та незабутні емоції і почуття. Все це вам пропонує профком студентів нашого університету. Є бажання – є можливість! Поспішайте побачити світ, насолоджуйтесь життям, пізнавайте нове!

Юлія Цвітанська
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ