Навіщо ми ходимо в кіно? Тому що нам нудно і ми хочемо розвіятися? Або просто є можливість і пару вільних годин? Найчастіше, це поєднання всіх трьох причин. Похід в кіно це невеличка подія, спосіб відпочити, розвіятись і провести час з користю. А якщо демонструється фільм від режисера світового, знятий за твором всесвітньо відомого письменника – цікаво й поготів.

18 грудня, в переддень Дня Святого Миколая, Профком студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ представив нашим студентам можливість сходити на допрем'єрний показ другої частини трилогії «Хобіт, або подорож туди й назад». Так-так, саме допрем'єрний – відчуваєте всю важливість події? Студенти ЗНТУ були першими в Запоріжжі, хто побачив довгоочікуване продовження саги! На жаль, не всі студенти можуть собі дозволити похід до кінотеатру за нинішніми цінами. Тому ціна квитків була приємним доповненням до фільму. Хоча, я б заплатила і звичайну ціну за квиток, лише б побачити чергову екранізацію легендарної повісті!

Для тих, хто не є фанатом творів Дж.Р.Р. Толкіна, трохи екскурсу в сюжет повісті. Одного разу чарівник Гендальф завітав до добропорядного хобіта Більбо Бегінса і позначив його помешкання символом, який значив, що тут мешкає досвідчений викрадач, який шукає роботу. Через цей знак до нього згодом завітали гноми. Вони всі разом вирушили на за скарбом батька й діда одного з гномів – Торіна. На п'ятнадцятьох мандрівників в дорозі чекало чимало пригод, таких як зустріч з тролями, гоблінами (саме після полону в гоблінів Більбо зустрічає Голума і краде в нього Перстень Сили – я думаю всі прекрасно знають, що то за Голум, і що то за перстень), велетенськими вовками, павуками, лісовими ельфами і, врешті-решт, з драконом, що охороняє скарби. Звісно ж, маленький хобіт виручає друзів майже з кожної пригоди і допомагає вбити дракона.

18 грудня відбувався показ другої частини екранізації, що розповідає про подорож до гори з драконом після пригоди з тролями. Як на мене, не найцікавіша частина повісті, але без неї картина не була б такою повною. Як бачите, сюжет на любителя пригодницько-фантастичних фільмів, із великою кількість спецефектів, новими расами, драконами і середньовічним пейзажем. Якщо ви дивились «Володаря кілець», знятий за трилогією цього ж автора і, до речі, тим же режисером – Пітером Джексоном, то ви точно знайдете цей фільм дуже цікавим для себе.

На сам кінець, ми висловлюємо подяку Профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за надану можливість добре провести час і побачити чудове кіно. Добре було б влаштовувати такі походи частіше, я думаю, всі студенти зі мною погодяться.

Катерина Шапка
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ