14 жовтня пройшло урочисте відкриття відремонтованого приміщення для тимчасового проживання студентів у гуртожитку №2 ЗНТУ.

На відкритті були присутні голова ЗОДА Валерій Баранов, ректор ЗНТУ Сергій Бєліков, голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Іванченко, директор студмістечка Вадим Дубина, а також інші представники студмістечка.

Слід зауважити, що приміщення так званого «ізолятора» тривалий час перебувало у занедбаному стані. Силами студентських будівельних загонів під керівництвом Євгена Комісарова приміщення було приведено у чудовий стан. Тепер перебувати там комфортно та затишно.

Нове приміщення для тимчасового проживання розраховане для розміщення захворілих студентів, міжнародних делегацій, приїжджих спортсменів, студентів заочної форми навчання і таке інше.

Відкриття цього приміщення співпало із річницею гуртожитку №2 – цього року мешканці відсвяткували 51 рік із дня його заснування. Тому нове приміщення стало не тільки приємним подарунком «общазі», але й свіжою сторінкою в її тривалому й успішному існуванні.

Вітаємо мешканців із приємним покращенням, дякуємо профкому студентів ЗНТУ, студмістечку та студентським будзагонам за ініціативу, підтримку та віддану працю на благо гуртожитку!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ