Ви є тут

Головна

У неділю, 14 травня, на площі Маяковського пройшов флешмоб до Дня Матері, де студенти ЗНТУ запустили кульки у честь великої пошани до матерів.

Запорожців і гостей міста чекали різноманітні майстер-класи, навчання ліпленню з солоного тіста, створення ляльок-мотанок і листівок для мам, а також концерт і конкурси з подарунками.

Організатором свята стало управління по роботі з молоддю та родиною Запорізької міської ради.

Заступник міського голови Анатолій Пустоваров нагородив багатодітних мам Почесними грамотами від виконавчого комітету Запорізької міської ради, а також символічними подарунками.

На завершення свята студенти запорізьких вищих навчальних закладів вистроїлися у слово «Мама» та запустили різнокольорові кульки у небо. Кожна літера певного кольору була вистроєна окремим університетом. Студентам ЗНТУ дісталася літера «А» зеленого кольору. Студенти ЗНТУ відзначилися великою організованістю та згуртованістю.

Варто відзначити, що День Матері є міжнародним святом. У цей день прийнято вітати всіх вагітних жінок і матерів. В Україні це свято традиційно відзначають у другу неділю травня.

Хотілося б привітати всіх мам з цим світлим і добрим святом і побажати здорових і вдячних дітей. Любіть своїх мам, вони не тільки подарували нам життя, але й кожен день, дбаючи про нас, вони намагаються зробити його ще кращим!

Анастасія Бойченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ