9-го жовтня у спорткомплексі ЗНТУ було визначено тріо команд-призерів осіннього Кубку студмістечка з волейболу. У двох вирішальних матчах брали участь команди «Гуртожиток №2», «Гуртожиток №4», «ЗЕК» та «ЗКР ЗНТУ».

Звісно, що найцікавіше залишили на потім, тому спершу ми побачили матч за третє і четверте місце, яке розіграли «ЗЕК» та «ЗКР ЗНТУ». Команди довго входили у гру, тільки й даруючи один одному «легку здобич» у вигляді неточних ударів. Тим не менш, через якусь мить першими оговталися гравці «ЗКР ЗНТУ», які почали демонструвати впевнену гру. А «ЗЕК» ніяк не вдавалося: сітка тільки те й робила, що колихалася від їх автоголів. На жаль, реваншу у другій партії не відбулося, тому «ЗКР ЗНТУ» холоднокровно довели матч до логічного завершення. Впевнена перемога 2:0 та цілком заслужена бронза.

Фінальні матчі звичайно не тільки дарують якісну гру, а й спрямовують скажену напругу на глядачів. Цей матч не став виключенням. З перших хвилин ініціативу захопили гравці 4-го гуртожитку. Не випускали вони її довгий час, але, коли партія була близькою до завершення, опонент почав відіграватися. Мало того, він вийшов вперед! Це було щось. Енергетика гравців 2-го гуртожитку так і випромінювала жагу до битви (треба відзначити, що кожен раз при подачі одного зі своїх гравців вони аплодували з наростаючою швидкістю та галасом, що створювало неповторну атмосферу). Команда 4-го гуртожитку могла відповідати на це тільки потужними форвардами, які буквально вгвинчували м'ячі у поле супротивника, що виявилося більш ефективним методом - 1:0. Друга партія виправдано обіцяла бути цікавою. Так воно і сталося: у надтісній боротьбі перемогу вирвала команда «Гуртожиток №2». Не дуже зрозуміло, де відбувся роковий злам, але запалу на третю партію їм не вистачило. 2:1. Гуртожиток №4 святкує перемогу в осінньому Кубку студмістечка з волейболу, з чим їх і вітаємо!

Дякуємо профкому студентів та студмістечку ЗНТУ за можливість студентам розвивати свої спортивні здібності, а нам, глядачам, спостерігати якісну гру!

Олексій Дітчук
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ