досягнення у науково-дослідній роботі студентів

Досягнення у науково-дослідній роботі студентів за 2011/2012 н.р.

Активно й плідно працювали кафедри, сектор роботи з обдарованою молоддю у напрямку залучення студентів до наукової роботи.

Необхідно відзначити високу активність студентів у заходах університетського рівня: вузівському конкурсі на кращу студентську наукову роботу, олімпіадах з предметів та спеціальностей, науково-практичних конференціях: Міжвузівській студентській конференції до Дня української писемності і мови „Актуальні проблеми українського мовознавства в контексті міжкультурної комунікації”, Університетській студентській науково-практичній конференції „Тиждень науки”.

Значних результатів досягли студенти Запорізького національного технічного університету в другому етапі всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт та в олімпіадах з предметів та спеціальностей.